Reklama

eToro - informace o tématu

Restaurace, pivo

Ceny ječmenu a sladu od začátku roku klesly o 26 procent. Pivo ale zdražilo

Ceny základních surovin využívané ve výrobě piva, jako je například ječmen nebo slad, klesly od začátku loňského roku o 26 procent. Cena piva v českých obchodech podle Českého statistického úřadu byla v srpnu meziročně o více než deset procent vyšší, průměrná cena za půllitr piva byla 12,55 koruny. Ceny čepovaného piva jsou výrazně vyšší. Uvedl to analytik investiční platformy eToro Pawel Majtkowski. Spotřebitelé podle něj už nechtějí drahé pivo kupovat a další zvyšování cen bude pro pivovary obtížné.

Přečíst článek
Nové dresy SK Slavia Praha.

Investiční platforma eToro sponzoruje fotbalovou Slavii

Globální investiční platforma eToro spojila svoje jméno s nejstarším českým fotbalovým klubem SK Slavia Praha. Právě její logo bude zdobit předek dresů vládnoucích českých fotbalových šampionů.

Přečíst článek
Reklama

News box

V roce 2018 mělo 📱📱📱chytrý telefon až deset milionů Severokorejců a v té době se zvyšovalo množství internetových služeb. Uvedl to časopis Čoson sinbo, který vychází v Japonsku a který je považován za prorežimní periodikum. Severní Korea měla v roce 2022 podle odhadů OSN přibližně 26 milionů obyvatel.
Reklama
Reklama
Doporučujeme