Reklama

Investiční platforma eToro sponzoruje fotbalovou Slavii

Nové dresy SK Slavia Praha.
SK Slavia Praha
Petra Jansová

Globální investiční platforma eToro spojila svoje jméno s nejstarším českým fotbalovým klubem SK Slavia Praha. Právě její logo bude zdobit předek dresů vládnoucích českých fotbalových šampionů.

Reklama

„Rádi bychom fanouškům ukázali, že investování nemusí být něco, co dokáže jen pár vyvolených, ale může být stejně snadno dostupné jako fotbalové zápasy a pro některé možná i stejně zajímavé,“ komentoval víceletou dohodu o spolupráci Nir Smulewicz, viceprezident pro marketing v eToro.

Společnost eToro, která byla založena v roce 2007, je přední světová sociální investiční síť s více než 20 miliony registrovaných uživatelů po celém světě. V České republice působí od roku 2017. Je také jedním z největších evropských sponzorů sportu, má dojednána partnerství zahrnující několik fotbalových klubů v Premier League, Bundesliga, Ligue 1, Liga 1 a dánské Superligy spolu s dalšími sporty včetně Rugby Australia.

SK Slavia Praha, založená v roce 1892, je nejstarší český fotbalový klub a v posledních letech ovládla českou první ligu (známou také jako Fortuna Liga) se třemi tituly v řadě.

NFT, digitální umění, ilustrační foto
video

Investice do digitálního umění rostou. Mají smysl?

Slavní umělci i prestižní galerie nabízejí umění v podobě unikátních digitálních kopií neboli NFT. Jak do nich investovat a nenapálit se?

Přečíst článek

dluhopisy, ilustrační foto

Desatero investora do firemních dluhopisů. Na co se zaměřit

Firemní dluhopisy mohou být výborným investičním nástrojem, pod podmínkou, že investor umím rozlišit dobře připravenou emisi od té špatné. Přinášíme investorské desatero, které by vám v tomto ohledu mělo pomoci.

Přečíst článek

Vše o inflaci

Strašák inflace. Co ji způsobuje? Jak se jí bránit? Jak investovat, kam uložit úspory, kde jsou slušné úroky, které dluhopisy se vyplatí? Jak s inflací bojuje stát, vláda a ČNB? Kdo a proč zdražuje a o kolik? Jak na zvyšování cen vyzrát? Je správný čas si vzít hypotéku, porostou úrokové sazby, nebo klesnou, a z jakého důvodu? Kontext, tipy, rady, varování.

Vysoká inflace trápí nejen Česko, ale i další země Evropy či Spojené státy. Podívejte se na přehled ve světě.

Témata související s inflací:

Vše o inflaci čtěte zde

Reklama

Související

Francouzský fotbalista Kylian Mbappé v dresu PSG

Investování do sportu je sexy. Bohatí rozšiřují svá portfolia o týmy z NHL či evropského fotbalu

Přečíst článek
Chip Wilson s manželkou, Lululemon

Akcie Lululemon jsou „real deal“. Jejich zakladatel, výstřední miliardář Chip Wilson, taky

Přečíst článek
Reklama
Reklama
Doporučujeme