Reklama

Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

elektrokola - informace o tématu

Elektrokolo

Obyčejný byznys: Budoucnost je v elektrokolech. Zájem o ta klasická povadl, říká prodejce

Trh s jízdními koly je v posledních letech jako na houpačce. V době pandemie, kdy lidé hledali možnost sportovního vyžití, se prodejny zcela vyprázdnily. Sehnat kolo byl mnohdy nadlidský úkol. Poté se zájem nasytil a ustal. Ještě nyní tak řada prodejců uskladňuje objednané stroje, které se nedaří prodat.

Přečíst článek
ilustrační foto

Změny v povinném ručení. Co vše se od dubna změnilo pro motoristy i všechna vozítka

Přečíst článek

Prodej drahých elektrokol spadl z vrcholu. Teď, jak vylézt zpátky

Přečíst článek
Reklama

News box

Dvakrát ukradený obraz 🖌🎨 italského renesančního malíře Tiziana "Odpočinek na útěku do Egypta" půjde začátkem července do aukce v Londýně a odborníci očekávají, že by se mohl vydražit až za 32 milionů dolarů (739 milionů korun). Informovala o tom agentura Reuters.
Americký řetězec restaurací rychlého občerstvení McDonald´s 🍟🍔 kvůli případům často absurdních omylů upouští od používání systému pro příjem objednávek založeném na umělé inteligenci. Uvádí to BBC, podle které zákazníci například upozorňovali, že systém instalovaný v Drive Thru vyrozuměl, že chtějí zmrzlinu se slaninou nebo kuřecí nugety za 222 dolarů (asi 5130 korun). Číst více

Nvidia se stala nejhodnotnější firmou 💪 na světě. Tržní hodnota podniku se v úterý vyšplhala až na 3,3 bilionu dolarů 💲 (přes 76 bilionů korun). Od začátku letošního roku cena akcií předního výrobce čipů vzrostla o více než 170 procent. Z hlediska tržní hodnoty Nvidia předstihla softwarovou společnost Microsoft i technologickou firmu Apple, které se v poslední době přetahovaly o vedoucí pozici, píše Bloomberg.

Číst více
Reklama
Reklama
Doporučujeme