Reklama

Pády jsou součástí cesty k úspěchu, hoďte je za hlavu a jděte dál, říká zakladatel pojišťovny Direct Řehák

Stanislav Šulc

Do širšího povědomí se dostal na počátku pandemie jako muž, jehož excelovská tabulka odvrátila první náraz koronavirové krize. Pavel Řehák je ale zároveň mimořádně úspěšným podnikatelem a finančníkem.

Reklama

Již po třicítce mohl Pavel Řehák odejít do důchodu a díky působení v České pojišťovně by až do konce života neměl nouzi o peníze. To by však pro zakladatele Direct pojišťovny nebyl žádný život, prozradil v nové epizodě pořadu Victory Club Pavel Řehák, pro něhož se vžila přezdívka „Ten, který přišel a pak už nepřišel“.

„Najednou se nemáte na co vymluvit. Najednou si musíte upřímně říct, jak chcete trávit čas na světě, aby to dávalo smysl a aby to fungovalo. Abyste se po těch dvaceti, třiceti letech mohl ohlídnout a říct, „strávil jsem to v souladu se svým nejlepším vědomím a svědomím a jsem za to rád,“ vysvětluje motivaci pro start vlastního projektu Pavel Řehák.

Co jej tedy motivuje? Jak motivuje své zaměstnance? A jak se například baví o penězích se svými dětmi? Sledujte další díl pořadu Victory Club na newstream.cz.

Co je Victory Club?

Co znamená být nejlepší? Jakou roli hrají v jejich životě peníze? Co je pro ně úspěch a co mu museli obětovat? Jak vychovávají své potomky? A co by poradili mladým talentovaných lidem? Na tyto a další otázky odpovídají osobnosti tuzemského byznysu, politiky, sportu i kultury v nové sérii videoportrétů Victory Club s podtitulem Inspirujte se nejlepšími.

S kým se setkáte v první sérii Victory Clubu?

S lidmi, kteří ve své profesi dosáhli na absolutní vrchol. Vedle dalších to je hokejista Jaromír Jágr, rektorka Mendelovy univerzity a pravděpodobná kandidátka na prezidentku Danuše Nerudová, jeden z nejúspěšnějších designérů dneška Rony Plesl, zakladatel banky Radomír Lapčík či nejlepší klavírista současnosti Ivo Kahánek.

Reklama

Karel Schwarzenberg
video

Karel Schwarzenberg: Co musí mít dobrý prezidentský kandidát? Plebs-appeal

Ve speciálním vydání pořadu Victory Club se o rady pro politiky podělil Karel Schwarzenberg. Ten sice z aktivní politiky již odešel, ale nadále ji sleduje a jako mentor pomáhá vybraným osobnostem a byl také významným aktérem povolebního vyjednávání.

Přečíst článek

Rony Plesl
video

Umění je jako každý byznys. Musíte investovat, jinak se neprosadíte, říká Rony Plesl

V nejnovějším díle pořadu Victory Club na newstream.cz se představí Rony Plesl. Jedna z nejvýraznějších osobností českého designu se v posledních letech stále více soustředí na volnou tvorbu a chce s ní uspět v globální konkurenci.

Přečíst článek

Danuše Nerudová
video

Danuše Nerudová: Česko mrhá talenty. Už na základních školách

Druhým hostem pořadu Victory Club na newstream.cz je rektorka Mendelovy univerzity, předsedkyně důchodové komise a žena, o níž se čím dál více spekuluje, že by mohla kandidovat na prezidentku.

Přečíst článek

Jaromír Jágr v pořadu Victory Club
video

Jaromír Jágr: Když děláte svou vášeň naplno, vyděláte si peníze

V první epizodě pořadu Victory Club Jaromír Jágr popisuje svou cestu na vrchol sportovního světa. Jakou roli v tom hrál talent? Kdo byl jeho životním vzorem a co si od něj vzal? Jakou roli hrají v jeho životě peníze? A co je vlastně úspěch pro Jaromíra Jágra, který i před padesátkou patří k největším hvězdám extraligy? Sledujte první díl pořadu Victory Club na newstream.cz.

Přečíst článek

Reklama

Související

Reklama
Reklama
Doporučujeme