Reklama

Trinity Bank zvedá sazby nad jedno procento

peníze, ilustrační foto
Pixabay
 nst
nst

Banka uročí sazbou 1,08 procenta vklady do sto tisíc korun.

Reklama

Již podruhé během jednoho měsíce zvedá Trinity Bank, která letos slaví pětadvacet let od založení, sazbu na spořicím účtu. Ode dneška nabízí svým klientům spoření s úrokovou sazbou 1,08 procenta ročně, přičemž sazba se vztahuje na vklady do 100 tisíc korun. Částka nad sto tisíc korun je i nadále úročena sazbou 0,58 procenta ročně, která je platná od 6. srpna s garancí do konce tohoto roku. Podle banky jde aktuálně o nejvýhodnější spoření na trhu a platí pro stávající i nové klienty.

Trinity Bank kontinuálně roste, což potvrzují i finanční výsledky banky. Rok 2020 byl pro Trinity Bank nejúspěšnějším rokem v historii se ziskem přesahujícím hranici 75 milionů korun před zdaněním. V roce 2021 rostoucí trend ziskovosti pokračuje, přičemž již za 8 měsíců banka přeplnila plán zisku na celý rok 2021 a k poslednímu srpnu přesáhla zisk 115 milionů korun před zdaněním.

Pozn. red. Spolumajitel Trinity Bank Radomír Lapčík je investorem zpravodajského portálu newstream.cz

 

Vše o inflaci

Strašák inflace. Co ji způsobuje? Jak se jí bránit? Jak investovat, kam uložit úspory, kde jsou slušné úroky, které dluhopisy se vyplatí? Jak s inflací bojuje stát, vláda a ČNB? Kdo a proč zdražuje a o kolik? Jak na zvyšování cen vyzrát? Je správný čas si vzít hypotéku, porostou úrokové sazby, nebo klesnou, a z jakého důvodu? Kontext, tipy, rady, varování.

Vysoká inflace trápí nejen Česko, ale i další země Evropy či Spojené státy. Podívejte se na přehled ve světě.

Témata související s inflací:

Vše o inflaci čtěte zde

Reklama

Související

Petr Žabža

Petr Žabža: I důchodci by měli investovat. I do rizikovějších věcí

Přečíst článek
Reklama
Reklama
Doporučujeme