Reklama

Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

Křest newstreamu. Redakce slavila s partnery oficiální start webu

Redakce a spolupracovníci newstream.cz
Michaela Szkanderová/Newstream
 nst
nst

Reklama

V atraktivních prostorách co-workingového centra HubHub v paláci ARA s výhledem na Pražský hrad a centrum metropole redakce v čele s Terezou Zavadilovou symbolicky pokřtila nový zpravodajský web newstream.cz. Akce se zúčastnila stovka významných hostů z tuzemského byznysu.

„Newstream.cz jsme spustili na počátku léta a naší ambicí je zařadit se mezi top byznysové weby v Česku. Na podzim chystáme nové formáty, zejména videa, ale také tištěné speciály,” uvedla CEO zpravodajského portálu newstream Tereza Zavadilová.

Partnery akce byla vinařství Johann W Jana Dienstla a Vinný dům Dušana Černocha, dále SAB Finance a Trinity Bank miliardáře Radomíra Lapčíka, který je většinovým investorem portálu newstream.

Magazín newstream CLUB

Jak vytvářet odkaz pro příští generace? Odpovědi z byznysového světa, ale i od výrazných osobností společenského života nabízí třetí číslo magazínu newstream CLUB, který právě vychází.

Na obálce byznysově - lifestylového čtvrtletníku je František Kinský, legendární šlechtic, který vypráví, jak se v jejich rodě dědí nikoli majetek, ale zodpovědnost a služba. 

Hvězdami jarního čísla jsou dále mimo jiné Silke Horáková (Albatros), Luděk Sekyra (Sekyra Group), Zbyněk Frolík (Linet) nebo architekt Václav Aulický či umělec Milan Knížák.

Magazín se věnuje tématům dlouhodobých investic, předávání majetku v rámci rodinných klanů, tradičním českým značkám či tomu, jak developeři společně s architekty mění tvář měst na dlouhá staletí.

Magazín přináší inspirativní čtení, které má čtenáře motivovat k tomu, aby zkusili i ve své profesi či hobby vytvářet věci s trvalejší vizí. 

K dostání je v síti PNS i online. Nově také v elektronické podobě v našem e-shopu.

Související témata 

Nástupnictví

Miliardáři

Umění

Filantropie

Reklama

Související

Obálka nového magazínu Newstream CLUB

Newstream vydává první číslo magazínu Newstream CLUB, přinese články z Harvard Business Review 

Přečíst článek

Češi smýšlejí podobně jako Irové. A vždy jsme se navzájem podporovali, říká irská velvyslankyně

Přečíst článek
Reklama
Reklama
Doporučujeme