Reklama

Lumus investment collective pořádá večeři pro andělské investorky

andělské investování
iStock
 nst
nst

Lumus Investment Collective pořádá první offline setkání svých podporovatelů, investorů a zástupců startupové komunity. Večerní akce se uskuteční 1. října v pražské restauraci Červený Jelen. Newstream je mediálním partnerem akce.

Reklama

Andělské investování bylo dlouho pro svou rizikovost hlavně doménou mužů. Andělský fond Lumus Investment Collective se to snaží změnit. Je důkazem, že ženy mají ve světě venture kapitálových investic do startupů, které stojí na úplném začátku své cesty, důležitý hlas. A právě pro takové andělské investorky a další podporovatele a členy Lumus komunity uspořádá fond inspirativní večerní setkání. Večeře se uskuteční v pražské restauraci Červený Jelen v sobotu 1. října od 19 hodin. 

Akce, která se koná pod záštitou velvyslance Slovenské republiky v ČR Rastislava Káčera, slibuje prostor pro networking. Registrovat se na ni můžete zde. Kapacita setkání je omezena na 50 lidí.

 

Vše o inflaci

Strašák inflace. Co ji způsobuje? Jak se jí bránit? Jak investovat, kam uložit úspory, kde jsou slušné úroky, které dluhopisy se vyplatí? Jak s inflací bojuje stát, vláda a ČNB? Kdo a proč zdražuje a o kolik? Jak na zvyšování cen vyzrát? Je správný čas si vzít hypotéku, porostou úrokové sazby, nebo klesnou, a z jakého důvodu? Kontext, tipy, rady, varování.

Vysoká inflace trápí nejen Česko, ale i další země Evropy či Spojené státy. Podívejte se na přehled ve světě.

Témata související s inflací:

Vše o inflaci čtěte zde

Reklama

Související

Finančně nezávislé ženy boří investiční stereotypy. Přesvědčte se na Women´s FINdependence Day

Přečíst článek

Ženám v Česku stále hrozí chudoba. Investorky radí, jak se jí vyhnout

Přečíst článek
Reklama
Reklama
Doporučujeme