Reklama

Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

Lumus investment collective pořádá večeři pro andělské investorky

andělské investování
iStock
 nst
nst

Lumus Investment Collective pořádá první offline setkání svých podporovatelů, investorů a zástupců startupové komunity. Večerní akce se uskuteční 1. října v pražské restauraci Červený Jelen. Newstream je mediálním partnerem akce.

Reklama

Andělské investování bylo dlouho pro svou rizikovost hlavně doménou mužů. Andělský fond Lumus Investment Collective se to snaží změnit. Je důkazem, že ženy mají ve světě venture kapitálových investic do startupů, které stojí na úplném začátku své cesty, důležitý hlas. A právě pro takové andělské investorky a další podporovatele a členy Lumus komunity uspořádá fond inspirativní večerní setkání. Večeře se uskuteční v pražské restauraci Červený Jelen v sobotu 1. října od 19 hodin. 

Akce, která se koná pod záštitou velvyslance Slovenské republiky v ČR Rastislava Káčera, slibuje prostor pro networking. Registrovat se na ni můžete zde. Kapacita setkání je omezena na 50 lidí.

 

Magazín newstream CLUB

Jak vytvářet odkaz pro příští generace? Odpovědi z byznysového světa, ale i od výrazných osobností společenského života nabízí třetí číslo magazínu newstream CLUB, který právě vychází.

Na obálce byznysově - lifestylového čtvrtletníku je František Kinský, legendární šlechtic, který vypráví, jak se v jejich rodě dědí nikoli majetek, ale zodpovědnost a služba. 

Hvězdami jarního čísla jsou dále mimo jiné Silke Horáková (Albatros), Luděk Sekyra (Sekyra Group), Zbyněk Frolík (Linet) nebo architekt Václav Aulický či umělec Milan Knížák.

Magazín se věnuje tématům dlouhodobých investic, předávání majetku v rámci rodinných klanů, tradičním českým značkám či tomu, jak developeři společně s architekty mění tvář měst na dlouhá staletí.

Magazín přináší inspirativní čtení, které má čtenáře motivovat k tomu, aby zkusili i ve své profesi či hobby vytvářet věci s trvalejší vizí

K dostání je v síti PNS i online. Nově také v elektronické podobě v našem e-shopu.

Související témata 

Nástupnictví

Miliardáři

Umění

Filantropie

Reklama

Související

Dalibor Martínek: Jeden hezký příběh končí. Kijonková odešla ze Zásilkovny, bude si užívat peníze

Přečíst článek
Reklama
Reklama
Doporučujeme