Reklama

Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

Film Super Mario láme rekordy, na tržbách překonal miliardu dolarů

Filmový hit Super Mario trhá rekordy.
Profimedia
Ondřej Bílek
obi

Animovaná legenda od Nintenda Super Mario Bros. ve filmu dominovala měsíci dubnu v kinech a na tržbách lámala rekordy. V neděli překonala prestižní milník miliardy dolarů, uvedla agentura Bloomberg. Super Mario je 10. animovaným filmem, který toho dosáhl, a prvním od roku 2019.

Reklama

Počítačově animovaný snímek Super Mario Bros. ve filmu vedl prodej vstupenek v amerických a kanadských kinech čtvrtý víkend v řadě, podle odhadů studia Universal Pictures tržby 40 milionů dolarů stačily k tomu, aby celosvětově poskakující hrdina Super Mario přeskočil jednu miliardu dolarů (21,3 miliardy korun).

Konec legrace. Walt Disney zruší tisíce pracovních míst, firma chystá obří změny. Na snímku šéf firmy Bob Iger a tradiční maskot zábavního kolosu.

Konec legrace. Walt Disney zruší tisíce pracovních míst, firma chystá obří změny

Americká mediální a filmová společnost Walt Disney zruší 7000 pracovních míst na celém světě ve snaze ušetřit 5,5 miliardy dolarů (122 miliard korun) a přivést k zisku svoji streamovací divizi. Ve středu o tom informoval šéf firmy Bob Iger.

Přečíst článek

Agentura Bloomberg píše, že z něj dělá 10. animovaný film, kterému se něco takového povedlo, a první od roku 2019, protože pak kina zavřela covidová pandemie.

Super Mario urval dražební rekord

Aukční rekord. Videohra Super Mario z roku 1996 se vydražila za desítky milionů

Nerozbalená videohra Super Mario 64 z roku 1996 trhla dražební rekord za jedinou videohru. V Dallasu se vydražila za 1,56 milionu dolarů.

Přečíst článek

Reklama

Navíc nic nenasvědčuje tomu, že by úspěch Super Maria měl nyní skončit.

Magazín newstream CLUB

Hlavním tématem letního čísla magazínu Newstream CLUB je Česko-Slovensko, s podtitulem Dvě země, jeden trh. 

V rozhovoru se představuje Karel Vágner, marketér a podnikatel v řadě úspěšných projektů, známý také spoluprací s manželkou a úspěšnou modelkou Simonou Krainovou.

Další osobnosti jako Igor Rattaj se zamýšlejí nad rozdíly mezi podnikáním v Česku a na Slovensku. O umělé inteligenci hovoří česko-slovenská investorka Andrea Ferancová Bartoňová, o veřejnosti a kultuře slovenský bestsellerista Jozef Karika. Uznávaný chef Marcel Ihnačák prozrazuje, která z obou kuchyní je „lepší“. Marketér Milan Šemelák s klientem Williamem Rudolfem Lobkowiczem mluví o tom, jak přetvořit odkaz šlechtického rodu do moderní doby.

Magazín přináší inspirativní čtení, které má čtenáře motivovat k tomu, aby zkusili i ve své profesi či hobby vytvářet věci s trvalejší vizí

K dostání je v síti PNS i online. Nově také v elektronické podobě v našem e-shopu.

Související témata 

Nástupnictví

Miliardáři

Umění

Filantropie

Reklama

Související

Filmová režisérka Zora Cejnková po slavnostním ohlášení nové filmové ceny Česká Leonarda speciálně určené pro filmové tvůrkyně,

Jak najít budoucí držitelky Oscara. Režisérka Zora Cejnková má na to recept

Přečíst článek
Reklama
Reklama
Doporučujeme