Reklama

Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

V Itálii padl rekordní jackpot, 90 lidí si rozdělí 371 milionů eur

V Itálii padl v sázkové hře Superenalotto rekordní jackpot 371 milionů eur, v přepočtu zhruba 8,8 miliardy korun.
Profimedia
 ČTK

V Itálii padl v sázkové hře Superenalotto rekordní jackpot 371 milionů eur, v přepočtu zhruba 8,8 miliardy korun. Výherci uhádli šest vítězných čísel skrze skupinovou sázku. Vítězných pětieurových tiketů je 90, každý držitel si tak odnese 4,1 milionu eur (97,1 milionu Kč) před zdaněním. Podle loterijní společnosti Sisal jde o jednu z nejvyšších sázkových výher na světě.

Reklama

Nejvíce vítězných sázek zaznamenal se 14 tikety region Kampánie. Jackpot si však rozdělí sázkaři i v dalších 15 italských krajích.

Americká loterie vynesla šťastlivci třicet miliard.

Zajištěn do konce života. Americká loterie vynesla šťastlivci třicet miliard

Ve Spojených státech jeden ze sázejících vyhrál jackpot loterie Mega Millions, který činí 1,35 miliardy dolarů (přes 29,9 miliardy korun). Je to čtvrtá nejvyšší částka v dějinách amerických loterií, uvedla agentura AP.

Přečíst článek

Pravděpodobnost výhry ve hře Superenalotto je velmi nízká, a sice jedna ku 622 milionům. Šest vítězných čísel nikdo neuhádl 15 měsíců, přesto je ale hra v Itálii velmi populární. Italové jsou totiž vášniví sázkaři. Za sázky a hazardní hry předloni utratili 110 miliard eur a stát na daních z této oblasti vybral 8,4 miliardy eur.

Magazín newstream CLUB

Jak vytvářet odkaz pro příští generace? Odpovědi z byznysového světa, ale i od výrazných osobností společenského života nabízí třetí číslo magazínu newstream CLUB, který právě vychází.

Na obálce byznysově - lifestylového čtvrtletníku je František Kinský, legendární šlechtic, který vypráví, jak se v jejich rodě dědí nikoli majetek, ale zodpovědnost a služba. 

Hvězdami jarního čísla jsou dále mimo jiné Silke Horáková (Albatros), Luděk Sekyra (Sekyra Group), Zbyněk Frolík (Linet) nebo architekt Václav Aulický či umělec Milan Knížák.

Magazín se věnuje tématům dlouhodobých investic, předávání majetku v rámci rodinných klanů, tradičním českým značkám či tomu, jak developeři společně s architekty mění tvář měst na dlouhá staletí.

Magazín přináší inspirativní čtení, které má čtenáře motivovat k tomu, aby zkusili i ve své profesi či hobby vytvářet věci s trvalejší vizí

K dostání je v síti PNS i online. Nově také v elektronické podobě v našem e-shopu.

Související témata 

Nástupnictví

Miliardáři

Umění

Filantropie

Reklama

Související

Bývalý viceguvernér ČNB Marek Mora bude od dubna náměstkem ministra financí Zbyňka Stanjury

Marek Mora: Jih Evropy příští rok překvapí rychlým snížením zadlužení. Česku naopak poroste

Přečíst článek
Reklama
Reklama
Doporučujeme