Reklama

První na „lidské burze“ Ikiseq je návrhářka Janine

Návrhářka Janine Řezáčová
Ikiseq/použito se svolením
Tereza Zavadilová
tzv

Platforma na investice do talentů Novotného z Oktagonu, Stýbla a Václavka má první přírůstek: sedmadvacetiletou fashion návrhářku Janine.

Reklama

Platforma na investování do talentovaných lidí s názvem Ikiseq, kterou na konci roku spustila trojice influencerů Ondřej Novotný z MMA Oktagon, Čeněk Stýblo z Viral Brothers a marketér Petr Václavek představila první subjekt - je jím sedmadvacetiletá návrhářka Janine Řezáčová.

 

Designérka má za sebou dvě fashion show, zaměřuje se na šití originálních bund typu bomber. Zatím na své módě vydělala necelého tři čtvrtě milionu korun, na platformě Ikiseq vybírá lehce přes milion na nastartování kariéry. 

„Ve spojení s Ikiseqem vidím skvělou možnost dělat věci efektivněji, kvalitněji a na profesionální úrovni,” popisuje důvod, proč se rozhodla jít s kůží na trh. A proč si myslí, že by do ní měli lidé investovat? „Má práce je vidět, člověk si hned může prohlédnout, do čeho investuje a vidět v tom tu hodnotu. Slow fashion má budoucnost, lidé se vždy budou chtít oblékat originálně a kvalitně a chtějí znát příběh svého oblečení,” dodává.

Zakladatelé Ikiseq Ondřej Novotný z Oktagonu MMA, influenceři Čeněk Stýblo a Petr Václavek

Novotný z Oktagonu, Stýblo a Václavek přicházejí s platformou na investice do lidí

Sportovec, modelka, umělec i kuchař. Trojice podnikatelů a influencerů spustí platformu na investice do lidského potenciálu s názvem Ikiseq. S kontrakty se chystají obchodovat jako na burze.

Přečíst článek

V letošním roce představila svou módu na fashion show v pražském Vnitroblocku. Tváří její značky je herec a muzikant Igor Orozovič, oblečení Made by love nosí i zpěvák Raego. 

Conor McGregor

MMA vyrábí milionáře. I v zákulisí

První turnaj bojového sportu Oktagon proběhl v Česku přesně před pěti lety. Mixed Martial Arts, MMA, je celkově mladý sport, už ale přilákal velké peníze. Na fenoménu mohou zbohatnout i laici: na sport se horečně sází a do akcií majitelů promotérských firem se dá investovat, jak vyplývá z analýzy newstream.cz. 

Přečíst článek

Reklama

Související

Zakladatelé Ikiseq Ondřej Novotný z Oktagonu MMA, influenceři Čeněk Stýblo a Petr Václavek

Novotný z Oktagonu, Stýblo a Václavek přicházejí s platformou na investice do lidí

Přečíst článek
Reklama
Reklama
Doporučujeme