Reklama

Petr Ropický povýšil na šéfa distribuce v České spořitelně

Petr Ropický, Česká spořitelna
Česká spořitelna/publikováno se souhlasem
 nst
nst

Třiatřicetiletý Ropický je v bankovní jedničce už dvanáct let.

Petr Ropický  se stal novým ředitelem distribuce v České spořitelně. Na této pozici je zodpovědný za vedení celé retailové sítě, včetně poboček Erste Premier a klientského centra. V České spořitelně je více než 12 let. Začínal jako bankéř s odpovědností za vedení poboček ve východních Čechách. Postupně se vypracoval na pozici oblastního ředitele retailového bankovnictví, přičemž poslední dva roky vedl celou síť poboček v severozápadních Čechách.

Petr se před příchodem do České spořitelny věnoval profesionálnímu sportu. Jako hokejový útočník byl součástí juniorské reprezentace do 20 let a týmu libereckých Bílých tygrů. Po zranění ukončil sportovní kariéru a začal pracovat jako bankéř.

>>>>>> Informace k personálním změnám ve firmách zasílejte na kariera@newstream.cz <<<<<<

Jan Kotek, ředitel úvěrových obchodů J&T Banky

Představenstvo J&T Banky posílil Jan Kotek

Jan Kotek, ředitel úvěrových obchodů J&T Banky, se od počátku letošního roku stal členem jejího představenstva, oznámila firma.

Přečíst článek

Erik Fortgens, ředitel ING Bank ČR

Novým šéfem ING Bank v ČR je Erik Fortgens. Ve funkci střídá Roela Huismana

ING Bank v ČR od 1. ledna vede Erik Fortgens. Původně šéf korporátních služeb banky převzal pozici generálního ředitele po Roelu Huismanovi, který byl jmenován vedoucím změn v nově založené globálním oddělení ING Payments and Settlement utility.

Přečíst článek

Reklama

Související

Reklama
Doporučujeme