Reklama

Nemovitostní portfolio investičky RSBC povede Radmila Kuzicová

Radmila Kuzicová, Chief Real Estate Office v RSBC Holding
poskytnuto RSBC Holding
 nst
nst

Českou investiční skupinu RSBC Holding posílila Radmila Kuzicová, z pozice Chief Real Estate Officer bude odpovídat za řízení nemovitostního portfolia a rozvoj realitních investičních projektů skupiny. 

Reklama

Kuzicová má více než 20leté zkušenosti v oblasti realitních investic, asset managementu, M&A a corporate governance, které nabyla mimo jiné během svého působení na různých pozicích ve skupině Erste.

„Rezidenční a komerční nemovitosti jsou dlouhodobě základem portfolia RSBC. I když se nyní skupina díky své velikosti již věnuje investování v celé řadě dalších oblastí, svůj budoucí růst plánuje stavět mimo jiné právě na realitách. I proto se už nyní soustředím na rozšíření nemovitostního týmu,“ uvádí Kuzicová.

Před nástupem do RSBC Holding Kuzicová řídila realitní skupinu Asental Group, jež patří k nejvýznamnějším vlastníkům nemovitostí v Moravskoslezském kraji. Jako výkonná ředitelka měla na starosti strategický rozvoj a řízení firmy. 

Základem portfolia české investiční skupiny RSBC založené v roce 1998 jsou rezidenční a komerční nemovitosti, úrodná půda, realitní fondy či průmyslové a zemědělské společnosti v České republice i v zahraničí. Holding se zaměřuje také na poskytování profesionálních služeb v oblasti akvizic, správy a obchodování s nemovitostmi či na venture kapitálové investice na poli nových technologií ve vzdělávání a zdravotnictví.

>>>>>> Sdílejte s námi kariérní přestupy u vás ve firmě. Zprávy zasílejte na kariera@newstream.cz <<<<<<

Reklama

Související

Investování v roce 2022 bude zkouškou nervů. Ne všichni jsou připraveni, zvláště nováčci ne

Přečíst článek
Reklama
Reklama
Doporučujeme