Reklama

Komunikaci a marketing ČBA povede novinář Radek Šalša

Radek Šalša z ČBA
poskytnuto ČBA
 nst
nst

Do čela komunikace České bankovní asociace (ČBA) na pozici manažera PR a marketingu přichází Radek Šalša. Ve funkci uplatní dlouholeté zkušenosti z médií.

Reklama

Radek Šalša před nástupem do ČBA pracoval řadu let ve zpravodajství České televize jako ekonomický redaktor. Začínal u burzovního zpravodajství ČT24, v dalších letech pak pracoval postupně jako editor Studia Burza nebo editor ekonomického zpravodajství.

Sledoval dění na domácí i světové ekonomické scéně, věnoval se politice centrálních bank. Ve funkci editora vysílání zahajoval i ukončoval intervence ČNB. Zároveň byl u vzniku pořadu Byznys ČT24. Českou televizi opustil na pozici vedoucího Redakce denního zpravodajství ČT24.

Česká bankovní asociace vznikla v roce 1990 a je dobrovolným sdružením právnických osob podnikajících v oblasti peněžnictví. V současné době sdružuje 35 členů. Rolí asociace je především zastupovat a prosazovat společné zájmy členů, prezentovat roli a zájmy bankovnictví vůči veřejnosti, podílet se na standardizaci postupů v bankovnictví a na vytváření odborných zvyklostí, podporovat harmonizaci bankovní legislativy s legislativou Evropské unie a vyvíjet aktivitu v informativní a školící oblasti.

>>>>>> Sdílejte s námi kariérní přestupy u vás ve firmě. Zprávy zasílejte na kariera@newstream.cz <<<<<<

Novostavby, ilustrační foto

ČBA: Průměrná sazba z nových hypoték se zastaví lehce nad čtyřmi procenty

Zájem o hypotéky se v listopadu opět zvýšil, a to navzdory postupnému růstu úrokových sazeb. Vyplývá to ze statistik České bankovní asociace Hypomonitor.

Přečíst článek

Reklama

Související

Reklama
Reklama
Doporučujeme