Reklama

Wealth Magazín pořádá podzimní konferenci ke správě a plánování bohatství

Akce
Svěřenská Správa / užito se svolením
 nst
nst

Wealth Magazín pořádá mezinárodní konferenci Private Family Wealth. V pořadí již čtvrtý ročník se tentokrát zaměří na správu a plánování bohatství. Konat se bude 6. října 2022 v Praze. Newstream je mediálním partnerem akce.

Reklama

Češi dlouhodobě bohatnou. S tím, jak roste hodnota jejich majetku, musejí jednotlivci, rodiny i firmy řešit řadu nových výzev. Tou společnou a nejdůležitější je, jak s majetkem nakládat, aby neztrácel na hodnotě. A lépe, aby byl zdrojem dalších příjmů, které by vnesly jistotu do budoucnosti. 

Konference Private Family Wealth chce těm, které téma správy a plánování bohatství spojuje, představit způsoby efektivních řešení. O své zkušenosti se podělí čeští i zahraniční řečníci. Hlavním řečníkem je Pierre S. duPont s manželkou. Pierre je členem už páté generace jedné z nejvýznamnějších amerických rodin duPont.

 

Kdo další na konferenci vystoupí?

Mezi dalšími potvrzenými řečníky jsou například Stephanos Gemrenis-Hildprandt, potomek českého šlechtického rodu a správce rodového majetku, Dagmar Goldmannová, výkonná ředitelka nadace Via Clarita nebo Martin Jurek, který je nástupcem a CEO v rodinné firmě a zároveň ředitelem Centra pro rodinné firmy při VŠE. 

Seznam všech řečníků najdete na webu akce

Konference, která proběhne 6. října v hotelu Grandior Prague, navazuje na tři ročníky konference Trust & Wealth Management, jež se navzdory svému úzkému oborovému zaměření stala nejvyhledávanější akcí svého druhu v ČR.

Reklama

Vstupenky na akci můžete zakoupit na stránkách konference. Čtenáři Newstreamu, který je mediálním partnerem akce, mají 15% slevu ze vstupenky. Stačí zadat promo kód NS-PFW22.

Načerpejte atmosféru předešlého ročníku ve fotogalerii:

Reklama

Související

Volím zelenou, ilustrační foto

Sustainable Future 2022. Špičky byznysu diskutovaly o udržitelnosti na Pražském hradě. Podívejte se

Přečíst článek
Reklama
Reklama
Doporučujeme