Reklama

Vlivný radní Hlaváček: V Praze se bude stavět i beze mě

Petr Hlaváček, Dalibor Martínek a Petra Jansová
Eliška Zemanová / Newstream
Petra Jansová

„Projekty jsem sice připravoval tak, aby pod nimi bylo moje jméno. Zároveň ale tak, aby se staly prioritou všech napříč zastupitelstvem,“ říká kandidát na primátora Prahy, architekt, urbanista a radní pro územní rozvoj Petr Hlaváček v prvním díle podcastové série Realitní Club. Celou epizodu si poslechněte již v pondělí na newstream.cz a v podcastových aplikacích.

Reklama

„Nezbývá nic jiného než poctivá práce, která je za námi. A taky pokora, se kterou předstupujeme před voliče s žádostí o to, aby nám dali druhou šanci,“ říká Petr Hlaváček, kandidát na primátora Prahy po kauze Hlubuček.

Svojí budoucnosti, pokud se mu přesvědčit Pražany nepodaří, neobává. Nebojí se ani o projekty, které jako radní pro územní rozvoj nastartoval.

„Projekty jsem sice připravoval tak, aby pod nimi bylo moje jméno. Zároveň ale tak, aby se staly prioritou všech napříč zastupitelstvem,“ dodává.

Newstream.cz spouští velký obsahový projekt s názvem Realitní Club. Jde o multiplatformní projekt na téma realitního trhu, nemovitostí a financování, který zahrnuje podcast, magazín, eventy a speciál na webu včetně oborově zaměřeného newsletteru. Podcastová série Realitní Club odstartuje už v pondělí 5. září. 

Realitní Club Newstream

Prvním hostem moderátorů a zkušených autorů Petry Jansové a Dalibora Martínka bude architekt, urbanista a radní pro územní rozvoj Petr Hlaváček. V dalších dílech budou následovat rozhovory se známými developery jako je Marcel Soural z Trigemy či Simon Johnson z Crestylu a dalšími odborníky z trhu na aktuální i palčivá témata. Podcast vzniká v rámci širší spolupráce newstream.cz s agenturou EP Production.  

 

Reklama

Související

Petr Hlaváček

Hlaváček: Když bude Praha stavět vlastní byty, ovlivní to ceny realit. Ale až za dlouho

Přečíst článek
Zdeněk Tůma

PODCAST Realitní Club: Na nemovitostním trhu je nyní spousta příležitostí, říká Zdeněk Tůma

Přečíst článek
Reklama
Reklama
Doporučujeme