Reklama

Živě z konference Block’23: Kicom, Juran, Kyrsch a další kryptomágové se sjeli do Zlína

Komerční spolupráce

Profesionálové a inovátoři v oboru blockchainových technologií se sjeli do Zlína. Na druhém ročníku krypto konference budou diskutovat o posledních trendech v oboru, jako jsou Metaverse, NFTs, decentralizované finance a další aplikace blockchainové technologie. Přinášíme živý stream z akce.

Reklama

„Po úspěšném prvním ročníku opět pořádáme za podpory Zlínského kraje a Fakulty managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati konferenci Block’23. Věříme, že do Zlínského kraje přineseme hodnotné poznatky a informace o odvětví, které aktuálně sleduje celý svět,” říká Ondřej Mikulčík, jeden z organizátorů konference.

Mikulčík láká například na přednášku Nečekané konsekvence, když se pohybujeme v DeFi od Kirilla Jurana nebo přednášku Martina Boka na téma Tokenomics design aneb Jak nedopadnout jako Luna a Celsius.

Mezi dalšími řečníky se představí například Jakub “Kicom” Vejmola, Jakub Valníček z Portu Crypto, Kristian Csepcsar z Braiins nebo Marek Kyrsch z Anycoinu.

Kdo na akci vystoupí

Program a kompletní seznam řečníků celodenní konference, která se uskuteční v sobotu 15. dubna ve Zlíně, naleznete na webu akce. Program a stejně tak i živé vysílání začíná v 09:00 a bude trvat a do večerních hodin.

V programu najdou své začátečníci, kteří se s blockchainem a kryptoměnami teprve seznamují, ale i ostřílení profesionálové z oboru, kteří už základy dobře znají.

Konference si klade za cíl diskutovat možnosti využití blockchainu nejen coby prostředku směny, ale také v oborech jako jsou umění, internet věcí, finančních služeb a dalších.

Kromě přednášek a panelových diskuzí budou pro účastníky připraveny také workshopy, kde si budou moci dané technologie sami „osahat“. Z nabízených workshopů si vybere zkušený programátor/ka i účastník, který si chce jen zkusit bezpečně založit kryptoměnovou peněženku.

poskytnuto CCFR SOFTWARE

Vše o inflaci

Strašák inflace. Co ji způsobuje? Jak se jí bránit? Jak investovat, kam uložit úspory, kde jsou slušné úroky, které dluhopisy se vyplatí? Jak s inflací bojuje stát, vláda a ČNB? Kdo a proč zdražuje a o kolik? Jak na zvyšování cen vyzrát? Je správný čas si vzít hypotéku, porostou úrokové sazby, nebo klesnou, a z jakého důvodu? Kontext, tipy, rady, varování.

Vysoká inflace trápí nejen Česko, ale i další země Evropy či Spojené státy. Podívejte se na přehled ve světě.

Témata související s inflací:

Vše o inflaci čtěte zde

Reklama

Související

Nová unijní regulace kryptoaktiv favorizuje molochy na úkor inovátorů

Lukáš Kovanda: Nová unijní regulace kryptoaktiv favorizuje molochy na úkor inovátorů

Přečíst článek
Reklama
Reklama
Doporučujeme