Reklama

Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

Co čekat od alternativních forem financování? Odpovídají účastníci Investiční snídaně

 nst
nst

Co je alternativní dluh, proč jeho popularita sílí a je možné se tohoto trendu efektivně zúčastnit? To se diskutující pokusili vysvětlit na Investiční snídani, kterou pořádala společnost EMUN ve spolupráci s hlavními partnery KPMG ČR a PPF bankou. Sledujte záznam z akce.

Reklama

Nejisté výhledy ekonomiky, vysoké úrokové sazby a obezřetnost bank. To jsou faktory, které v poslední době nutí stále více firem hledat zdroje pro rozvoj svého podnikání jinde než v bankách. Pro koho je takové financování ideální? A co je Private Credit? A je možné se z pozice investora tohoto trendu efektivně zúčastnit? Otázky, které nezůstaly bez odpovědí. 

Sledujte debatu expertů na Investiční snídani s názvem „Alternativní financování aneb jak přečkat zamrzlý trh?“ v úvodu tohoto článku.

Na akci mimo jiné vystoupil makroekonomický analytik PPF banky Ľuboš Mokráš, partneři investiční společnosti EMUN Leoš Jirman a Filip Savi, CEO 4Trans Factoring Jaroslav Ton, Managing Partner Nation 1 Jaroslav Trojan a Associate Director KPMG ČR Josef Sklenář.

Investiční snídaně jsou určeny investorům a všem, které zajímá dění a předpokládaný vývoj v ekonomice a na kapitálových trzích. Navazují na konferenci Investiční výhledy a přinášejí pravidelný makroekonomický výhled a tržní update ve spojení s panelovou diskusí na vybrané aktuální téma.

Reklama

Jak přečkat zamrzlý trh? Být investorem dluhu, radí experti

Jak přečkat zamrzlý trh? Být investorem dluhu, radí experti

Vysoké úrokové sazby, obezřetnost bank a nejisté výhledy ekonomiky. To jsou faktory, které nahrávají alternativním formám investování. O příležitostech v této třídě aktiv budou diskutovat experti na další Investiční snídani, kterou pořádá společnost EMUN ve spolupráci s hlavními partnery KPMG ČR a PPF bankou. 

Přečíst článek

Magazín newstream CLUB

Hlavním tématem letního čísla magazínu Newstream CLUB je Česko-Slovensko, s podtitulem Dvě země, jeden trh. 

V rozhovoru se představuje Karel Vágner, marketér a podnikatel v řadě úspěšných projektů, známý také spoluprací s manželkou a úspěšnou modelkou Simonou Krainovou.

Další osobnosti jako Igor Rattaj se zamýšlejí nad rozdíly mezi podnikáním v Česku a na Slovensku. O umělé inteligenci hovoří česko-slovenská investorka Andrea Ferancová Bartoňová, o veřejnosti a kultuře slovenský bestsellerista Jozef Karika. Uznávaný chef Marcel Ihnačák prozrazuje, která z obou kuchyní je „lepší“. Marketér Milan Šemelák s klientem Williamem Rudolfem Lobkowiczem mluví o tom, jak přetvořit odkaz šlechtického rodu do moderní doby.

Magazín přináší inspirativní čtení, které má čtenáře motivovat k tomu, aby zkusili i ve své profesi či hobby vytvářet věci s trvalejší vizí

K dostání je v síti PNS i online. Nově také v elektronické podobě v našem e-shopu.

Související témata 

Nástupnictví

Miliardáři

Umění

Filantropie

Reklama

Související

Investiční snídaně: Jak zhodnocovat peníze v čase klesajících sazeb. A na co si dát pozor u dluhopisů

Přečíst článek

Optimismus pro rok 2024: Akcie podraží. Česká ekonomika ale poroste pomalu

Přečíst článek
Reklama
Reklama
Doporučujeme