Reklama

Vydali jsme nový magazín!

Objednávejte zde

Novým finančním ředitelem Packety je David Soukup. Přichází z Linetu

David Soukup, CFO Packety, matky Zásilkovny
Packeta
 nst
nst

Na pozici Chief Financial Officer (CFO) skupiny Packeta, majitele Zásilkovny, nastoupil David Soukup. V této pozici je zároveň členem nejužšího vedení a podílí se na strategických rozhodnutích a směřování Packety.

Reklama

Jako CFO bude řídit oddělení financí a nákupu s cílem splnit ambiciózní růstové plány skupiny. Do Packety přichází z pozice obchodního ředitele Linet Group.

„David přináší do Packety bohaté zkušenosti z manažerské pozic v oblasti byznys, financí i consultingu v mezinárodních firmách. Věřím, že bude platným členem týmu a pomůže nám naplnit naše plány související s další expanzí a růstem skupiny. Packetu čekají další výzvy a další rychlý růst především v zahraničí a na oblast financí skupiny budou v tomto ohledu kladeny vyšší nároky. Skupina Packeta se bude také ve větší míře zaměřovat na případné další akvizice,“ říká Simona Kijonková, zakladatelka Zásilkovny a CEO skupiny Packeta. 

Simona Kijonková, majitelka zásilkovny

Simona Kijonková nasadila do Zásilkovny roboty. Lidi si však nechá

Zásilkovna Simony Kijonkové dnes představila technologicky unikátní řešení třídění zásilek. Jako první firma v Evropě nasadila do svých dep ve velké míře roboty. Řešení vyvíjela zhruba rok a investovala do něj desítky milionů korun.

Přečíst článek

„Jsem velmi rád, že mohu být součástí týmu Packety a podílet se na realizaci jejích růstových ambicí. Těším se na vzájemnou spolupráce a všechny výzvy, které takto rychle rostoucí byznys s sebou přináší,“ dodal Soukup.

V letošním roce cílí skupina Packeta na obrat ve výši 5,2 miliardy korun a 75 milionů přepravených zásilek v celkové hodnotě 84 miliard korun.

David Soukup v minulosti pracoval na manažerských pozicích ve společnostech jako Linet Group, United technologies nebo Volvo Group a v poradenství pro společnost McKinsey & Company. Volný čas tráví především s rodinou, rád cestuje a věnuje se tenisu, cyklistice a lyžování.

Ondřej Krátký, CEO Liftago

Ondřej Krátký: Liftago není jen taxi, budujeme firmu na dalších sto let

Stále ještě mladý manažer Ondřej Krátký již čtyři roky vede společnost Liftago. Firma, která propojuje taxikáře se zákazníky mobilní aplikací, přežila rok a půl s covidem. Zeštíhlela, ale žije. Místo chybějících zákazníků začala víc vozit balíky. Kam Krátký firmu povede dál?

Přečíst článek

Magazín Newstream CLUB

Je nový byznysově - lifestylový čtvrtletník o tom, jak žít bohatý a smysluplný život. Přináší inspiraci, osobnosti, miliardáře, rozhovory, life-hacky. Nedílnou součástí je fashion, design, travel, styl, food, filantropie a taky budoucnost.

Za hlavní téma PRVNÍHO čísla magazínu Newstream CLUB s titulkem Work is Life jsme zvolili radikální změnu, která se odehrává na poli práce. Ostatně i tento magazín je výrazem této změny. Ještě před několika lety by takový časopis zaměstnal velkou redakci na několik týdnů. Díky současným technologiím jej dokáže připravit mnohem menší tým. Pokud je dost efektivní a 100procentně oddaný pro věc.

Aktuální číslo magazínu Newstream CLUB představuje na titulní straně manažerku a podnikatelku Michaelu Bakala, která prozrazuje, že zvažuje novou kariéru. Vydala se proto studovat psychologii do Kalifornie.

Headhunter Jan Bubeník v prvním čísle mluví o tom, jak se v poslední době změnily nároky na šéfy. „Dnešní šéf je kapitán na rozbouřeném moři,“ říká.

Miliardáři a investoři Libor Winkler, Ondřej Fryc, Andrea Ferancová Bartoňová či Radim Jančura sdílejí své tipy, jak nakládat s penězi a investicemi.

V magazínu je sekce věnovaná filantropii – představují se top české nadace včetně Cibulky manželů Vlčkových a nadace rodiny Kellnerových. Objevují se v něm také články z prestižního Harvard Business Review, které redakce na základě licence jako jediná přináší českému publiku. 

K dostání je v síti trafik Lagardère. K dostání je také online i jako předplatné přes SEND.

Objednávejte zde.

Další číslo magazínu Newstream Club vyjde v prosinci 2023.

Související témata

Reklama

Související

Reklama
Reklama
Doporučujeme