Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

Pec pod Sněžkou - informace o tématu

Plánuj, nebo plať. Už i skipasy se kupují jako letenky. Výhodně jen s předstihem

České hory zavádějí dynamické ceny skipasů. Kdo plánuje dopředu, ušetří stovky, kdo kupuje na místě, zaplatí i o 70 procent víc.

Přečíst článek
{LABEL}

{NADPIS}

{POPISEK}

Aparthotel Svatý Vavřinec v Peci pod Sněžkou

Místo obchoďáku stylový Aparthotel. Jak vypadá nejlepší architektura v Krkonoších?

Projekt Aparthotelu Svatý Vavřinec v Peci pod Sněžkou ateliéru ov-architekti je podle odborné poroty vítězem prvního ročníku soutěže Krkonošská cena za architekturu. Podivejte se ve fotogalerii, čím porotu zaujal.

Přečíst článek

News box

Stav českého životního prostředí si loni meziročně polepšil z devatenáctého na 🔟 místo v Evropské unii. Na přednější pozice se ČR posunula zejména díky snižování emisí oxidu uhličitého (CO2) či vyšší míře recyklace. Vyplývá to z analýzy Indexu prosperity a finančního zdraví, který je společným projektem portálu Evropa v datech, České spořitelny a Sociologického ústavu AV ČR.
Průměrná sazba hypoték počátkem května nepatrně meziměsíčně 📈 stoupla o 0,01 bodu na 5,19 procenta. Je nejvýše od prosince 2024. Vyplývá to z údajů Swiss Life Hypoindexu, který se zpracovává na základě nabídkových sazeb na začátku každého měsíce. Metodika odráží aktuální průměrnou nabídkovou sazbu hypotečního úvěru pro 80 procent hodnoty nemovitosti.
Ministerstvo financí jako jediný akcionář vypsalo 📜 výběrové řízení na člena či členku představenstva Letiště Praha s odpovědností za řízení společnosti. Na informace na webu ministerstva dnes upozornil server Zdopravy.cz. V čele Letiště Praha stojí v současnosti Jiří Pos, jako členovi představenstva mu funkční období skončí letos 30. srpna.
Doporučujeme