Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

Česká podnikatelská pojišťovna - informace o tématu

Ilustrační foto

Češi by po katastrofě přišli o miliony. Až 70 procent domů je pojištěno špatně

Češi se rádi pojišťují, ale často jen „pro klid duše“. Reálná hodnota jejich domů přitom dávno přerostla částky uvedené ve smlouvách. Podle České asociace pojišťoven je až 70 procent nemovitostí v Česku podpojištěných a v případě katastrofy by lidem chyběly až miliony korun.

Přečíst článek

Se začátkem školního roku přibývá úrazů, pojišťovny občas řeší i kuriózní případy

Přečíst článek

Matka české Kooperativy zvýšila zisk o čtvrtinu, akcie VIG na pražské burze posilují

Přečíst článek
{LABEL}

{NADPIS}

{POPISEK}

News box

Od dnešní půlnoci začínají platit vládní opatření proti dalšímu prudkému zdražování pohonných hmot ⛽ v Česku. Jejich součástí je stanovení maximální ceny paliv, kterou ministerstvo financí pro dnešní den stanovilo na 49,59 Kč za litr nafty a 43,15 Kč za litr benzinu. To je o více než korunu výše, než činily průměrné ceny paliv na začátku tohoto týdne. 
Americký prezident Donald Trump uvedl, že souhlasil s přerušením úderů na Írán na dva týdny a že je připraven k příměří, pokud Teherán otevře Hormuzský průliv. Ve svém příspěvku na síti Truth Social také napsal, že Teherán předložil desetibodový návrh, který může být funkčním základem pro další jednání. Dvoutýdenní lhůta má pomoci dosáhnout konečné dohody.
Doporučujeme