Reklama

Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

střední třída - informace o tématu

V Singapuru vlastní auto jen skuteční boháči. Ostatní jezdí hromadnou dopravou

V Singapuru jezdí autem pouze skuteční boháči. Jen povolení vlastnit jej stojí miliony

V Singapuru je i střední třída nucena jezdit hromadnou dopravou. Běžný Singapuřan si jednoduše auto dovolit nemůže. Jen za povolení jej vlastnit by musel zaplatit miliony plus pořizovací cenu vozu samozřejmě.

Přečíst článek

Lukáš Kovanda: Euro není samospásné. V Česku letos klesá inflace čtyřikrát rychleji než na Slovensku

Přečíst článek

David Navrátil: Češi jsou maniodepresivní národ. Inflace může v lednu vyskočit i přes 20 procent

Přečíst článek
Reklama

News box

Solární ⚡⚡⚡energetika v Česku nabrala v posledních pěti letech raketové tempo. Zatímco v roce 2019 bylo připojeno mírně přes 3400 nových elektráren, loni už to bylo téměř 83 tisíc. Ještě výrazněji rostou investice do zařízení - ty loni činily téměř 45 miliard korun, přičemž před pěti lety nepřekonaly ani miliardu korun. Vyplývá to z dat distributorů a oborových organizací. Na konci loňského roku bylo v ČR připojeno přes 167 tisíc fotovoltaických elektráren. 
Češi v současnosti za internetovou📺📺📺 televizi platí v průměru okolo 443 korun měsíčně, což je o 20 procent více než před dvěma roky. Ve srovnání s rokem 2022 zvýšily ceny firmy Skylink, Vodafone a O2, operátoři T-Mobile a Telly nezvyšovali cenu ani u jednoho ze svých tarifů. Vyplývá to z údajů pěti největších poskytovatelů IP TV. Číst více
Reklama
Reklama
Doporučujeme