Reklama

Mluvčí roku - informace o tématu

Kdo jsou nejlepší čeští mluvčí? Sochor a Cimbala

Za soukromý sektor cenu Mluvčí roku získal Václav Sochor, šéf korporátní komunikace Tipsport. Ocenění Nejlepší mluvčí veřejného sektoru má Aleš Cimbala, tiskový mluvčí Městského státního zastupitelství v Praze. Titul PR tým roku převzalo Britské velvyslanectví v Praze. Cenu každodočně vyhlašuje PR Klub.

Přečíst článek
Reklama

News box

Čína chce letos 📈 zvýšit výdaje na obranu o 7,2 procenta proti loňskému roku. Cíl pro růst hrubého domácího produktu (HDP) si Peking stanovil na pět procent, což je stejný cíl jako loni a nižší v porovnání s předchozími lety. S odkazem na dokumenty, které má schválit dnes zahájené jednání čínského parlamentu, o tom informovaly agentury Reurers a AFP.
Miliony voličů napříč Spojenými státy se dnes zapojí do výběru republikánského a demokratického kandidáta pro listopadové prezidentské volby. Během takzvaného superúterý se konají primárky nebo stranická volební shromáždění v 1️⃣6️⃣ různých státech.
Ve Sbírce zákonů má dnes vyjít nařízení vlády, které řadí psychoaktivní látky HHC, HHC-O a THCP na 📜 seznam zakázaných látek. Řekl to mluvčí ministerstva zdravotnictví (MZd) Ondřej Jakob. Zákaz začne platit dnem následujícím po zveřejnění ve sbírce, tedy ve středu.
Reklama
Reklama
Doporučujeme