Reklama

Gabriel Zábušek bude v Publicis Groupe řídit technologické aktivity v regionu CEE

Gabriel Zábušek, šéf Kindred
se svolením Kindred
 nst
nst

Gabriel Zábušek, dosavadní šéf agentury Kindred, byl v rámci mateřské sítě Publicis Groupe jmenován do nové pozice Chief Technology Officer (CTO) pro region střední a východní Evropy. Od ledna má nově na starost technologické aktivity v 15 zemích.

Reklama

Novou roli bude zastávat současně se svou stávající pozicí v Kindred. Nově zastřeší všechny technologické aktivity Publicis Groupe CEE od vývoje software a implementace cloudových řešení přes integrace platforem až po partnerství s dodavateli. 

„Naší dlouhodobou vizí je být pro klienty partnerem pro velké projekty v oblasti digitální a marketingové transformace. Díky užší spolupráci našich technologických týmů budeme moct nabídnout jejich specializované služby napříč celým regionem a lépe pracovat s jejich kapacitami. Zvládneme tak servisovat i rozsáhlé projekty a klienti budou mít přístup k ještě lepším službám,“ říká Zábušek.

Zábušek bude přímo podřízen Helze Sasdi a Konradu Dorabialskému, kteří společně vedou novou regionální iniciativu Le Pont, v jejím rámci nabízí Publicis Groupe CEE klientům komplexní služby 600 expertů ze tří Center of Excellence v České republice (CRM, data, tech a vývoj), Maďarsku (obsah, dynamická kreativa) a Polsku (commerce, produkce). 

>>>>>> Sdílejte s námi kariérní přestupy u vás ve firmě. Zprávy zasílejte na kariera@newstream.cz <<<<<<

Reklama

Související

Reklama
Reklama
Doporučujeme