Reklama

Panasonic - informace o tématu

Panasonic v Silicon Valley

Panasonic bude pro Teslu vyrábět baterie v Kansasu. Do závodu investuje sto miliard

Panasonic vidí obří příležitost ve výrobě baterií do elektromobilů. Hodlá kvůli tomu postavit za miliardy zcela nový závod na jejich výrobu v americkém Kansasu. Bude tak blíž svému hlavnímu odběrateli, americké Tesle, která otevřela fabriku v texaském Austinu.

Přečíst článek
Reklama

News box

Studie: V ČR se průměrně spotřebuje podle odhadů zhruba 50 milionů jednorázových plastů využívaných jako obaly pro rychlé občerstvení a 340 milionů kelímků🥤 na kávu. Spotřeba plastových zátek, víček a dalších uzávěrů se pohybuje okolo 25 milionů kilogramů za rok.
Reuters: Kuba pošle 497 lékařů👩‍⚕️ s různými specializacemi do italské Kalábrie, kde je jich nedostatek. Výpomoc je součástí širšího programu, který posílá zdravotníky👨‍⚕️ z komunistického ostrova do zahraničí. Za pandemie covidu-19😷 působili ve 40 zemích.
Reuters: Španělská elektrárenská společnost💡 Iberdrola hodlá přestat dodávat elektřinu tisícům francouzských maloobchodních zákazníků🏚. Zdůvodňuje to prudkým nárůstem cen⬆ a vyzývá zákazníky k přechodu k jinému dodavateli.
Reklama
Reklama
Doporučujeme