Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

Genesis Global Capital - informace o tématu

Slevomat

Genesis Capital přidává do svého portfolia Slevomat

Skupina Genesis Capital může převzít většinu ve slevovém portálu Slevomat, jeho slovenské verzi, cestovní kanceláři Zanzo a internetovém vyhledávači dovolené Skrz.cz. Fúzi povolil Úřad pro ochranu hospodářské soutěže. Skupina Slevomat o obchodu informovala v polovině listopadu, výši transakce nezveřejnila.

Přečíst článek

Kryptomagnát viděl kolaps trhu přicházet, katastrofě ani tak zabránit nedokázal

Přečíst článek
{LABEL}

{NADPIS}

{POPISEK}

News box

Teplo ♨️♨️♨️z elektrárny v Ledvicích na Teplicku bude v roce 2030 mimo jiné z biomasy, která nahradí uhlí. Energetická skupina ČEZ vypsala nyní tendr na kotel. V areálu funguje už plynová kotelna a vyroste tady paroplynový zdroj. V případě elektřiny zatím pevné datum náhrady uhlí a odstavení uhelných bloků firma nestanovila, řekl mluvčí skupiny Ota Schnepp.
Praha je 💸💸💸nejdražším městem východní Evropy z pohledu celkových nákladů na život a bydlení. Na dalších příčkách se umístily Bratislava a Varšava, zatímco Budapešť se v žebříčku nachází výrazně níže. Vyplývá to z indexu databáze Numbeo. Zahrnuje jak běžné výdaje domácností, tak náklady na nájemní bydlení, a poskytuje tak komplexní srovnání finanční náročnosti života ve městech.
Doporučujeme