Reklama

Fox - informace o tématu

Záběr z úvodního dílu 35. sezóny Simpsonových nazvaného „Homer’s Crossing", kterou TV Fox odvysílá 1. října 2023.

Homer jako diktátor. Simpsonovi vstupují do své 35. sezóny

Simpsonovi, nejdéle vysílaný animovaný seriál v historii americké televize, který si právem vydobyl označení „kultovní“, v neděli vstoupí na americké stanici Fox do neuvěřitelné 35. sezóny. A úvodní díl příběhů Homera, Marge, Barta, Lízy, Maggie a desítky dalších kreslených postav se dočkal u recenzentů příznivých reakcí. Co o nové řadě víme? Podívejte se níže na oficiální trailer Foxu k 35. sezóně.

Přečíst článek

Rupert Murdoch tiše chystá obří mediální holding. Problémy, nebo příprava na předání moci?

Přečíst článek
Reklama

News box

Předseda maďarského parlamentu🏛 László Kövér dnes podepsal dokument o vstupu Švédska do NATO a předal ho prezidentské kanceláři, uvedla s odkazem na maďarské úřady agentura Reuters. Ratifikace nyní čeká na podpis✍ hlavy státu.
Zelení si dnes zvolí nové vedení, zahájí také volební kampaň do Evropského parlamentu🏛. Na dvoudenním sjezdu v Praze bude dvojice spolupředsedů mimoparlamentního uskupení Magdalena Davis a Michal Berg obhajovat své funkce, stranu vedou společně od roku 2020, kdy nahradili Petra Štěpánka.
Akcie ve Spojených státech v závěru týdne znovu posílily. Díky pokračujícímu nadšení pro umělou inteligenci (AI)💻 se dařilo technologickým společnostem. Růst podpořily i klesající výnosy ze státních dluhopisů. 
Reklama
Reklama
Doporučujeme