Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

Falkensteiner Hotel Prague - informace o tématu

Vánoce a Silvestr v The Monkey Bar Prague: brunch, večeře i tematická party

Bar The Monkey Bar v pražském hotelu Falkensteiner připravil na prosinec tři hlavní akce: vánoční brunch, štědrovečerní a sváteční večeři a silvestrovský večer s programem. Bar i jeho zimní terasa budou po celý advent otevřené s vánoční výzdobou a sezónní nabídkou koktejlů a jídel.

Přečíst článek
Jakub Vyškovský

Šéf kuchyně The Monkey Baru: Bez žen by v kuchyni nebylo tak čisto, navíc jsou skvělé kuchařky

Přečíst článek

Světové trendy v mixologii překvapí. Vyzkoušet je můžete i v centru Prahy

Přečíst článek
{LABEL}

{NADPIS}

{POPISEK}

News box

Ukrajina v noci na dnešek podnikla jeden z dosud největších vzdušných útoků na Rusko, ministerstvo obrany oznámilo zničení 822 dronů. Zahynulo šest lidí, z toho pět v Rostovské oblasti na jihu Ruska a jeden v Moskevské oblasti, uvedly místní úřady. Nedaleko ruské metropole hoří po dopadu dronu další sklad internetového obchodu Wildberries.
Výrobci tvárnic Ytong, společnosti Xella CZ z Hrušovan u Brna, v loňském roce stouply tržby o šest procent na 2,11 miliardy korun, zisk po zdanění se zvýšil o 17 procent na 413 milionů korun.