Reklama

Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

Alpine Pro - informace o tématu

V oblečení od Alpine Pro se poprvé česká výprava ukázala na Zimních olympijských hrách ve Vancouveru v roce 2010.

Alpine Pro loni v prvním covidovém roce zvýšilo zisk, obchod snížil ztrátu

Jeden z největších prodejců outdoorového oblečení a výrobce souprav pro český olympijský tým Alpine Pro si s loňským prvním covidovým rokem poradil relativně dobře. Tržby sice klesly o 1,6 procenta na 746,8 milionu korun, zisk po zdanění ale stoupl o patnáct procent na 55,6 milionu. Vyplývá to z výroční zprávy firmy uložené ve Sbírce listin.

Přečíst článek
Reklama

News box

Americký senát v noci na dnešek schválil balík s pomocí pro Ukrajinu, Izrael či Tchaj-wan v hodnotě 95 miliard dolarů 💰 (2,24 bilionu korun). Píší to zahraniční agentury. Zákon ještě musí podepsat americký prezident Joe Biden, který podle agentury Reuters oznámil, že tak učiní během dnešního dne. Číst více
Akcionáři Komerční banky budou dnes hlasovat o výši dividendy z loňského zisku. Představenstvo banky navrhuje vyplatit 82,66 koruny na akcii před zdaněním. Nárok na dividendu bude mít akcionář, který bude vlastnit akcie banky k 6. květnu 2024. Datum výplaty bylo určeno na 27. května 2024.
Čínská sociální síť pro sdílení krátkých videí TikTok včera předala Evropské komisi požadovanou zprávu o rizicích spojených s novou aplikací TikTok Lite. Evropská komise hrozila TikToku pokutou, pokud zprávu do úterý nepředložil.
Reklama
Reklama
Doporučujeme