Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

Yves Saint Laurent - informace o tématu

Vlastník Gucci opět s nepříznivými výsledky: Naznačil další těžký rok pro luxusní sektor

Jiskra francouzské holdingové společnosti Kering a jejích značek se pomalu vytrácí, což se odrazilo na jejích hospodářských výsledcích. Ačkoli jsou některé segmenty pro zákazníky stále zajímavé, v případě Gucci a Yves Saint Laurent je situace jiná. Problémem není jen atraktivita kolekcí, ale i další faktory, které jsou mnohem složitější a ovlivňují celý sektor luxusního zboží. Zatímco mnohé značky hledají ten správný směr, jak se vypořádat s ekonomickými výzvami, konkurenční Hermès nadále posiluje.

Přečíst článek
Christian Louboutin

Po ďábelských lodičkách přijdou brýle. Christian Louboutin míří do nových vod

Přečíst článek
{LABEL}

{NADPIS}

{POPISEK}

News box

Americká technologická společnost Uber letos rozšíří svou rozvážkovou službu do 7️⃣dalších evropských zemí včetně Česka, napsal deník Financial Times (FT). Číst více
Stavební spořitelny v lednu poskytly 💸💸💸úvěry za šest miliard korun, meziročně o 46,8 procenta víc. Pokračovalo tak oživení úvěrové aktivity, které zaznamenávaly stavební spořitelny i loni. V lednu se naopak meziročně snížil počet nových smluv o stavebním spoření, kterých klienti uzavřeli 33 163. Proti prvnímu měsíci loňského roku to znamenalo pokles o 18,9 procenta. Vyplývá to z dat všech pěti českých stavebních spořitelen.
Postup prezidenta Donalda Trumpa ve Spojených státech je reakcí na to, že se v některých politických oblastech zašlo až příliš daleko. V panelové debatě na Mnichovské bezpečnostní konferenci to v sobotu večer řekl český ministr zahraničí Petr Macinka. Hlasitý 💥💥💥nesouhlas s jeho názorem vyjádřila bývalá ministryně zahraničí USA Hillary Clintonová.
Francouzský úřad pro civilní letectví DGAC nařídil✈️✈️✈️ leteckým společnostem, aby kvůli očekávanému sněhu a náledí omezily v neděli počet letů na pařížských letištích. Na letišti Charlese de Gaullea požaduje úřad snížení letů v době špičky o 30 procent a na letišti Orly o 20 procent, napsala agentura AFP. Podle stránek pražského letiště je zrušen i jeden zpáteční spoj s Prahou.
Doporučujeme