Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

Tesla investiční společnost - informace o tématu

Tesla jede. Snížení cen vystřelilo její prodeje o čtyři pětiny

Tesla jede. Snížení cen vystřelilo její prodeje o čtyři pětiny

Americký výrobce elektromobilů Tesla ve druhém čtvrtletí dodal rekordní počet aut. Odbyt podpořilo snížení ceny, mimo jiné ve Spojených státech, Británii a Číně, které automobilce pomohlo v konkurenci dalších výrobců. Celkem společnost dodala 466 140 vozů, což bylo o 83 procent více než před rokem. Oznámila to Tesla v noci na dnešek.

Přečíst článek
{LABEL}

{NADPIS}

{POPISEK}

News box

Ceny ropy dnes prudce 📈 rostou. Děje se tak poté, co se o víkendu zvýšilo napětí mezi USA a Íránem a Teherán znovu uzavřel klíčový Hormuzský průliv. Severomořská ropa Brent kolem 7:00 zdražovala o 5,4 procenta k 95,30 dolaru za barel. Americká lehká ropa WTI ve stejnou dobu přidávala téměř šest procent k 88,80 dolaru za barel.
Pobaltské státy opět  odepírají slovenskému premiérovi Robertu Ficovi povolení k přeletu přes jejich území při zamýšlené cestě do Moskvy na oslavy sovětského vítězství ve druhé světové válce. Uvedla to agentura DPA s odvoláním na prohlášení šéfa estonské diplomacie a vyjádření samého Fica.
V nedělních parlamentních volbách v Bulharsku po sečtení skoro třetiny hlasů vede strana Progresivní Bulharsko bývalého prezidenta 👨 Rumena Radeva se 44,58 procenty, uvedla ústřední volební komise podle tiskových agentur.
Velení íránských ozbrojených sil ☝️ obvinilo Spojené státy z porušení příměří střelbou na jednu z íránských obchodních lodí v Ománském zálivu a slíbilo odvetu, uvedly tiskové agentury. Ceny ropy opět vzrostly.
Doporučujeme