Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

nedostatek pracovních sil - informace o tématu

Zleva: Jan Hrubý (Remax), Jiří Vančura (Trinity Bank) a Jaroslav Ton (Salutem Group)

Konec levných bytů? Ceny stavebních prací za 10 let vzrostly o 120 procent

Data a analýzy od KPMG sice vidí český realitní trh v roce 2026 optimisticky, ale přesto je tu pár zásadních věcí, které expertům dělají do budoucna vrásky. A netýká se to jen komplikací kolem nového stavebního zákona či růstu cen nemovitostí. Souvisí to i s řadou dalších oblastí od trhu práce až po nutné změny chování v české společnosti, shodli se odborníci na setkání členů Realitního clubu v restauraci Lví Dvůr v blízkosti Pražského hradu.

Přečíst článek
Většina ruských podniků čeká zpomalování růstu ekonomiky

V Rusku rostou obavy. Většina tamních podniků čeká zpomalování růstu ekonomiky

Přečíst článek
{LABEL}

{NADPIS}

{POPISEK}

News box

Írán znovu  uzavře Hormuzský průliv, pokud bude pokračovat americká blokáda íránských přístavů. Na sociální síti X to napsal předseda íránského parlamentu Mohammad Bágher Ghálíbáf. Teherán v pátek odpoledne oznámil, že průliv je zcela otevřen všem obchodním plavidlům, americký prezident Donald Trump ale řekl, že v pondělí zahájená americká námořní blokáda Íránu nebude ukončena.
Americké ministerstvo zahraničí dnes oznámilo, že schválilo možný prodej vojenských technologií a služeb Německu za 1️⃣1️⃣,9️⃣ miliardy dolarů (245 miliard korun). Podle výčtu, které zveřejnil úřad, se jedná především o technologie pro vojenské lodě, například radary či odpalovací zařízení. Hlavními dodavateli jsou americké firmy Lockheed Martin a RTX.
Doporučujeme