Reklama

Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

Zbyněk Frolík - informace o tématu

Zbyněk Frolík

Zbyněk Frolík: O úspěchu rozhodují emoce

Zbyněk Frolík vybudoval jednu z nejúspěšnějších českých firem, Linet. Sofistikovaná nemocniční lůžka dodává do Spojených států, do Austrálie, do Německa. Linet najdete v celém světě. Stal se ve svém oboru světovým lídrem. Třicet let budoval ve Slaném nedaleko Prahy své globální impérium. Sháněl pracovníky, manažery, postavil továrnu, vymýšlel produkt, který se uchytí. Podnikat začal hned po revoluci v roce 1989. Jeho holding má nyní hodnotu miliard korun. Frolíkovi bylo loni sedmdesát let. Co bude s jeho impériem dál? Má tři děti, ale na předání další generaci to nevypadá. Frolík se v současnosti věnuje především investování vydělaných peněz. Jak k tomu přistupuje?

Přečíst článek

Miliardář Frolík: Česko brzdí absence dlouhodobé strategie dohodnuté napříč politickým spektrem

Přečíst článek
Reklama

News box

Berbr je vinen. Olomoucký krajský soud uznal bývalého místopředsedu Fotbalové asociace ČR (FAČR) ⚽ a další spoluobžalované vinnými v korupční kauze ve fotbale.
 
Dvakrát ukradený obraz 🖌🎨 italského renesančního malíře Tiziana "Odpočinek na útěku do Egypta" půjde začátkem července do aukce v Londýně a odborníci očekávají, že by se mohl vydražit až za 32 milionů dolarů (739 milionů korun). Informovala o tom agentura Reuters.
Americký řetězec restaurací rychlého občerstvení McDonald´s 🍟🍔 kvůli případům často absurdních omylů upouští od používání systému pro příjem objednávek založeném na umělé inteligenci. Uvádí to BBC, podle které zákazníci například upozorňovali, že systém instalovaný v Drive Thru vyrozuměl, že chtějí zmrzlinu se slaninou nebo kuřecí nugety za 222 dolarů (asi 5130 korun). Číst více

Nvidia se stala nejhodnotnější firmou 💪 na světě. Tržní hodnota podniku se v úterý vyšplhala až na 3,3 bilionu dolarů 💲 (přes 76 bilionů korun). Od začátku letošního roku cena akcií předního výrobce čipů vzrostla o více než 170 procent. Z hlediska tržní hodnoty Nvidia předstihla softwarovou společnost Microsoft i technologickou firmu Apple, které se v poslední době přetahovaly o vedoucí pozici, píše Bloomberg.

Číst více
Reklama
Reklama
Doporučujeme