Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

zákon o zahraničním vlivu - informace o tématu

David Ondráčka: Zákon o zahraničním vlivu udělá z půlky národa „agenty“

V rámci vytváření nepřátel státu a lidu, teď patlalové od Okamurovců a Motoristů chtějí zákon o registraci fyzických i právnických osob vykonávající „zahraniční vlivovou činnost“. Cizáckým agentem se stane zhruba půlka národa. A vznikne kolem toho obludná byrokracie, nové úřady na přezkum, bude to stát miliardy. Vytváření nákladné byrokracie proti cizímu vlivu jde úžasně proti zdravému rozumu. Bravo, patlalové, přesně tohle je největší společenský problém Česka v roce 2026, tohle pomůže našim lidem. A bravo Babiši, že jim tohle blbnutí umožňujete.

Přečíst článek

David Ondráčka: Zákon o zahraničním vlivu prorůstá Evropou. Pozor si musí dát i Češi

Přečíst článek
{LABEL}

{NADPIS}

{POPISEK}

News box

Maďarské poslance nečekají žádné prázdniny: musí totiž projednávat jeden návrh zákona za druhým. Frenetické tempo vyžaduje premiér Péter Magyar, dychtivý rozbít Orbánovu "mafii", jak agentura AFP označila politický systém zavedený jeho předchůdcem.
Poslance dnes čeká třetí dějství závěrečného schvalování sporné koaliční stavební novely, která má podle tvůrců zrychlit a zjednodušit povolování staveb. Opozice naopak varuje zejména před možností kolapsu stavebního řízení. Je možné, že zákonodárci už budou o podobě předlohy hlasovat. Sešlo se k ní kolem 130 pozměňovacích návrhů.
Německý automobilový koncern Volkswagen 🚗 po čtvrtečním zasedání dozorčí rady ohlásil drastické omezení výroby. K možnému propouštění se ale nevyjádřil. Modelová řada by tak měla být postupně zredukována až o 50 procent a počet možných variant výbavy by měl klesnout až o 75 procent, uvedla společnost v tiskové zprávě. Číst více