Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

BNP Paribas Cardif - informace o tématu

Umělá inteligence ve službách hackerů. Tisíce lidí naletěly falešným bankéřům

Nad aktuálními daty o počtu kybernetických útoků, ale také nad nejnovějšími praktikami podvodníků a možnostmi, jak se co nejúčinněji bránit, diskutovali odborníci z finančního sektoru v debatě ČTK Connect. Záznam je k dispozici na YouTube a webu ceskenoviny.cz.

Přečíst článek
{LABEL}

{NADPIS}

{POPISEK}

News box

Čistý zisk Moneta Money Bank letos v prvním čtvrtletí stoupl meziročně o osm procent na 1,6 miliardy korun. Banka to dnes oznámila v tiskové zprávě. Podle ní je tento výsledek v souladu s očekáváním skupiny Moneta. Přispěl k němu především růst provozních výnosů o 4,8 procenta na 3,5 miliardy korun, uvedla.

Čelo opoziční KDU-ČSL po dvou letech opustí Marek Výborný. Jeho nástupcem se podle nominací pro ostravský sjezd stane jihomoravský hejtman Jan Grolich. Je jediným kandidátem na nejvyšší stranickou funkci a během regionálních konferencí získal drtivou podporu. 

Desetidenní příměří mezi Libanonem a Izraelem, které mělo původně vypršet v pondělí, se prodlouží o další tři týdny. Oznámil to americký prezident Donald Trump na své sociální síti Truth Social po druhém kole mírových jednání představitelů obou zemí
Doporučujeme