Reklama

Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

Asociace českého tradičního obchodu - informace o tématu

Soutěž Visa Top Shop navázala další cenná partnerství
video

Soutěž Visa Czech Top Shop navazuje silná partnerství

Společnost InstoreConsultingEU, která zaštiťuje unikátní soutěže Visa Czech Top Shop, Visa Slovak Top Shop a Visa Hungarian Top Shop, podepsala memorandum o spolupráci s Asociací českého tradičního obchodu. Zároveň uzavřela partnerskou smlouvu se společnostmi Bank ID a KnowInstore, které díky svému zaměření vnesou do soutěže expertízu především v oblasti digitalizace a nových technologií. Soutěž Visa Top Shop je analogií žebříčku michelinských restaurací. Inspektoři soutěže ikognito navštevují a hodnotí nominované prodejny. 

Přečíst článek
Reklama

News box

Berbr je vinen. Olomoucký krajský soud uznal bývalého místopředsedu Fotbalové asociace ČR (FAČR) ⚽ a další spoluobžalované vinnými v korupční kauze ve fotbale.
 
Inflace v Británii v květnu zpomalila na dvě procenta z dubnových 2,3 procenta. Uvedl to britský statistický úřad. Poprvé za tři roky vrátila na dvouprocentní cíl centrální banky. Ke zpomalení růstu cen přispělo zmírnění dopadů, které měla na ekonomiku pandemie covid-19 a také ruská invaze na Ukrajinu.
Čínští výrobci automobilů vyzvali Peking, aby jako odvetu za rozhodnutí Bruselu omezit vývoz čínských elektromobilů zvýšil cla na dovoz aut se spalovacím motorem z Evropské unie. Informovala o tom dnes agentura Reuters, která se odvolává na čínský státní list Global Times.
Dvakrát ukradený obraz 🖌🎨 italského renesančního malíře Tiziana "Odpočinek na útěku do Egypta" půjde začátkem července do aukce v Londýně a odborníci očekávají, že by se mohl vydražit až za 32 milionů dolarů (739 milionů korun). Informovala o tom agentura Reuters.
Americký řetězec restaurací rychlého občerstvení McDonald´s 🍟🍔 kvůli případům často absurdních omylů upouští od používání systému pro příjem objednávek založeném na umělé inteligenci. Uvádí to BBC, podle které zákazníci například upozorňovali, že systém instalovaný v Drive Thru vyrozuměl, že chtějí zmrzlinu se slaninou nebo kuřecí nugety za 222 dolarů (asi 5130 korun). Číst více

Nvidia se stala nejhodnotnější firmou 💪 na světě. Tržní hodnota podniku se v úterý vyšplhala až na 3,3 bilionu dolarů 💲 (přes 76 bilionů korun). Od začátku letošního roku cena akcií předního výrobce čipů vzrostla o více než 170 procent. Z hlediska tržní hodnoty Nvidia předstihla softwarovou společnost Microsoft i technologickou firmu Apple, které se v poslední době přetahovaly o vedoucí pozici, píše Bloomberg.

Číst více
Reklama
Reklama
Doporučujeme