Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

nákup na splátky - informace o tématu

Půjčka jako dobrý sluha, ale i zlý pán. Jak se orientovat ve světě nákupů na splátky

Nakupujete si v e-shopu a při platbě se vám objeví nabídka hned několika možností, jak nákup zaplatit i mimo běžnou platbu kartou či z účtu. Na první pohled to někomu může připadat zajímavé, ale ne každý si hned uvědomí, že pokud si některou z těchto variant zvolí, bere si tím defacto půjčku. Shrnujeme proto, co se vyplatí o podobných nabídkách vědět a jak si vybrat půjčku, abyste se nečekaně nedostali do potíží se splácením.

Přečíst článek
{LABEL}

{NADPIS}

{POPISEK}

News box

 Údery Spojených států a Saúdské Arábie v Iráku dnes zabily nejméně deset lidí, píše agentura AFP s odkazem na koalici polovojenských skupin Hašd Šaabí, což jsou lidové mobilizační síly (PMF). USA dříve informovaly, že se Saúdskou Arábií podnikly údery proti Íránem podporovaným milicím v Iráku, které útočily na saúdskoarabská ropná zařízení.
Americká technologická společnost Apple se dnes nakrátko stala druhou veřejně obchodovanou firmou v historii, jejíž tržní hodnota přesáhla pět bilionů dolarů (106 bilionů korun). Čtyřbilionovou hranici přitom podnik překonal ani ne před rokem v říjnu 2025. Informovala o tom agentura Reuters. Jako první dosáhl pětibilionového milníku výrobce čipů Nvidia.