Reklama

Vydali jsme nový magazín!

Objednávejte zde

Jiří Čunek - informace o tématu

Politický diář Jany Havligerové: Oblíbená disciplína politiků: Pozdě honit bycha

Premiér Fiala je bytostně přesvědčen, že inflace klesla pod deset procent díky jeho vládě a vláda také „díky systematickému tlaku dosahuje toho, že ceny potravin jdou dolů. Pravděpodobně už příští rok dokonce budeme plnit klíčové maastrichtské kritérium pro přijetí eura“. Premiér a předseda ODS Petr Fiala to prohlásil v Otázkách a odpovědích z Kramářovy vily. Sečteno a podtrženo, je dobře a napřesrok bude ještě líp. Tak pravil předseda vlády, nasedl na růžový obláček a odletěl na dovolenou. Rozhodně ji potřebuje.

Přečíst článek
Staronový starosta Vsetína Jiří Čunek

Starostou Vsetína se opět stal kontroverzní i „nezničitelný“ Jiří Čunek. Na kandidátce byl poslední

Přečíst článek
Reklama

News box

Britský ministr obrany Grant Shapps oznámil, že vláda v Londýně uzavřela s britskými firmami smlouvy o vývoji nové útočné ponorky  v hodnotě 4️⃣ miliard liber, v přepočtu 98 miliard korun. Postavit ji hodlá společně s Austrálií, uvedla agentura DPA.
Německý mediální gigant Axel Springer se zajímá o koupi britské společnosti Telegraph Media Group, která vlastní noviny 📰 Daily Telegraph a Sunday Telegraph. Informoval o tom list Financial Times s odvoláním na zdroj obeznámený se situací. Financial Times v polovině září uvedl, že mezi zájemce o firmu Telegraph Media Group patří rovněž český miliardář Daniel Křetínský
Reklama
Reklama
Doporučujeme