Kam zajít, co ochutnat a co stojí za pozornost

Odebírat newsletter

Hip Hop Kemp - informace o tématu

Hlavní scéna festivalu Hip-hop kemp v Hradci Králové.

Pořadatel uznávaného Hip Hop Kempu je v konkurzu, dluží čtyři miliony

Pořadatel jednoho z největších a nejuznávanějších tuzemských festivalů Hip Hop Kemp v Hradci Králové, společnost Festivalpark Production, skončil v konkurzu. Neustál tlak proticovidových opatření, kvůli kterým se festival v posledních dvou letech nekonal. Firma proto v prosinci požádala soud o prohlášení konkurzu a ten mu nyní vyhověl. Organizátor přehlídky aktuálně dluží třinácti věřitelům 3,77 milionu korun, vyplývá z insolvenčního rejstříku. Další věřitelé mají dva měsíce na to své pohledávky přihlásit.

Přečíst článek
{LABEL}

{NADPIS}

{POPISEK}

News box

Nedělní manifestace na podporu veřejnoprávních médií byla podle ministra kultury 👨 Oto Klempíře (Motoristé) o penězích, ne o hodnotách či nezávislosti. Plníme, co jsme slíbili voličům, uvedl dnes časně ráno ministr na síti X. Reagoval tak na demonstraci svolanou spolkem Milion chvilek.
Írán a Spojené státy se 🤝 dohodly na cestovní mapě směřující k dosažení konečné dohody do 60 dní. Uvedly to dnes brzy ráno Katar a Pákistán, které zprostředkovávají jednání o trvalém ukončení války s Íránem. Technické diskuse se povedou do konce týdne, uvádí v prohlášení ke konci víkendového prvního kola jednání ve Švýcarsku na základě memoranda o porozumění podepsaného minulý týden.
V České televizi a Českém rozhlase začala dnes po půlnoci čtyřiadvacetihodinová ☝️ výstražná stávka. Zaměstnanci tak protestují proti vládnímu plánu zrušit televizní a rozhlasové poplatky a obě veřejnoprávní média financovat ze státního rozpočtu, což podle nich ohrožuje jejich nezávislost.