Reklama

Elliptic - informace o tématu

Ethereum, ilustrační foto

Čtvrtá největší kryptokrádež v historii. Hackeři ukradli ether za 320 milionů dolarů

Kryptoměnová platforma Wormhole na Twitteru přiznala, že jí napadli hackeři. Zlodějům se podařilo odcizit 120 tisíc jednotek etheru v hodnotě 320 milionů dolarů (téměř sedm miliard korun). Firma ale následně na síti uživatele ujistila, že všechny jejich prostředky jsou již v bezpečí. Podle agentury Reuters šlo o čtvrtou největší kryptokrádež v historii digitálních měn.

Přečíst článek
Reklama

News box

Předseda maďarského parlamentu🏛 László Kövér dnes podepsal dokument o vstupu Švédska do NATO a předal ho prezidentské kanceláři, uvedla s odkazem na maďarské úřady agentura Reuters. Ratifikace nyní čeká na podpis✍ hlavy státu.
Zelení si dnes zvolí nové vedení, zahájí také volební kampaň do Evropského parlamentu🏛. Na dvoudenním sjezdu v Praze bude dvojice spolupředsedů mimoparlamentního uskupení Magdalena Davis a Michal Berg obhajovat své funkce, stranu vedou společně od roku 2020, kdy nahradili Petra Štěpánka.
Akcie ve Spojených státech v závěru týdne znovu posílily. Díky pokračujícímu nadšení pro umělou inteligenci (AI)💻 se dařilo technologickým společnostem. Růst podpořily i klesající výnosy ze státních dluhopisů. 
Reklama
Reklama
Doporučujeme