Reklama

Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

ČPS - informace o tématu

Lenka Kovačovská, dlouholetá šéfka Českého plynárenského svazu, končí.

Dlouholetá šéfka plynárenského svazu Kovačovská končí

Český plynárenský svaz (ČPS) dočasně povede Veronika Vohlídková. Dosavadní ředitelka legislativně-strategického odboru ČPS nahradí Lenku Kovačovskou, která ve funkci výkonné ředitelky svazu ke konci května skončí. Svaz povede Vohlídková do té doby, než bude skončeno výběrové řízení na tuto pozici, které už Český plynárenský svaz vypsal.

Přečíst článek
Reklama

News box

Americký senát v noci na dnešek schválil balík s pomocí pro Ukrajinu, Izrael či Tchaj-wan v hodnotě 95 miliard dolarů 💰 (2,24 bilionu korun). Píší to zahraniční agentury. Zákon ještě musí podepsat americký prezident Joe Biden, který podle agentury Reuters oznámil, že tak učiní během dnešního dne. Číst více
Akcionáři Komerční banky budou dnes hlasovat o výši dividendy z loňského zisku. Představenstvo banky navrhuje vyplatit 82,66 koruny na akcii před zdaněním. Nárok na dividendu bude mít akcionář, který bude vlastnit akcie banky k 6. květnu 2024. Datum výplaty bylo určeno na 27. května 2024.
Čínská sociální síť pro sdílení krátkých videí TikTok včera předala Evropské komisi požadovanou zprávu o rizicích spojených s novou aplikací TikTok Lite. Evropská komise hrozila TikToku pokutou, pokud zprávu do úterý nepředložil.
Reklama
Reklama
Doporučujeme