Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

Bank of England - informace o tématu

Britská ekonomika navázala na oživení ze začátku roku

Britská ekonomika roste. Navázala na oživení ze začátku roku

Britský hrubý domácí produkt (HDP) ve druhém čtvrtletí stoupl o 0,6 procenta. Britský statistický úřad to uvedl ve svém předběžném odhadu. Britská ekonomika tak navazuje na oživení, které přišlo v prvních třech měsících letošního roku. Tehdy vykázala růst 0,7 procenta po technické recesi, do níž se dostala ve druhé polovině loňského roku.

Přečíst článek
{LABEL}

{NADPIS}

{POPISEK}

News box

Hasičům🚒 se přes noc podařilo zabránit dalšímu šíření požáru🔥 v národním parku České Švýcarsko. Od sobotního odpoledne hoří u Rynartic, části obce Jetřichovice. Zasažená je plocha okolo jednoho kilometru čtverečního. Platí zvláštní stupeň poplachu. Dnes bude zasahovat na 500 mužů, sedm vrtulníků a další speciální technika, řekl mluvčí hasičů Tomáš Kalvoda.
Lidé se loni opět víc obraceli se stížnostmi na finančního arbitra. Nárůst↗️ počtu zahájených sporů byl meziročně víc než dvojnásobný. Arbitr zahájil loni 12 050 řízení, o rok dřív to bylo 5683 řízení. Na nárůstu se nejvíc podílely spory ze spotřebitelských úvěrů. Za to mohou podle arbitra hlavně individuální šablonovité návrhy, které hromadně podávají advokáti nebo obecní zástupci.  Číst více
Doporučujeme