Reklama

Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

Active Radio - informace o tématu

Martina Říhová, nová CEO CNC a šéfka Active Radio

Novou šéfkou Czech News Center je Martina Říhová

Novou generální ředitelkou vydavatelství Czech News Center (CNC) se stala dosavadní šéfka Active Radio Martina Říhová. Skupinu vlastnící rádia Evropa 2 nebo Frekvence 1 bude řídit i nadále. Důvodem je snaha o větší propojení obou firem, které obě patří pod mateřskou společnost Czech Media Invest (CMI), aby byly schopny lépe a efektivněji reagovat na požadavky čtenářů, diváků a posluchačů a inzertních klientů.

Přečíst článek
Reklama

News box

Čistý zisk amerického výrobce elektromobilů Tesla 🔌🚗 v prvním čtvrtletí letošního roku klesl o 55 procent na 1,13 miliardy dolarů 💰 (26,6 miliardy korun) a tržby se snížily poprvé za čtyři roky. Vyplývá to z prohlášení zveřejněného v noci na dnešek. Automobilka však současně oznámila, že urychlí výrobu nových, cenově dostupnějších vozidel, což poslalo její akcie vzhůru.
Americký senát v noci na dnešek schválil balík s pomocí pro Ukrajinu, Izrael či Tchaj-wan v hodnotě 95 miliard dolarů 💰 (2,24 bilionu korun). Píší to zahraniční agentury. Zákon ještě musí podepsat americký prezident Joe Biden, který podle agentury Reuters oznámil, že tak učiní během dnešního dne. Číst více
Akcionáři Komerční banky budou dnes hlasovat o výši dividendy z loňského zisku. Představenstvo banky navrhuje vyplatit 82,66 koruny na akcii před zdaněním. Nárok na dividendu bude mít akcionář, který bude vlastnit akcie banky k 6. květnu 2024. Datum výplaty bylo určeno na 27. května 2024.
Čínská sociální síť pro sdílení krátkých videí TikTok včera předala Evropské komisi požadovanou zprávu o rizicích spojených s novou aplikací TikTok Lite. Evropská komise hrozila TikToku pokutou, pokud zprávu do úterý nepředložil.
Reklama
Reklama
Doporučujeme