Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

Taťána le Moigne - informace o tématu

Taťána le Moigne

V čele české pobočky firmy Google končí Taťána le Moigne. Těším se na prázdný kalendář, uvedla

Ředitelka české pobočky americké internetové a technologické firmy Google Taťána le Moigne po 18 letech odchází z funkce. Potvrdila to serveru HN.cz. Práci podle serveru ukončila dohodou. Le Moigne uvedla, že zatím neuvažuje o jiném místě. V čele Googlu v Česku byla od vzniku pobočky v roce 2006 a vedla i pobočky na Slovensku, v Rumunsku a Maďarsku.

Přečíst článek
{LABEL}

{NADPIS}

{POPISEK}

News box

Americký prezident 👴 Donald Trump podepsal zrušení 25procentních dovozních cel na indické zboží. V srpnu zavedená cla byla zamýšlená jako trest za indické nákupy ruské ropy a snaha nepřímo omezit tento ruský miliardový obchod. Cla přestávají platit ode dneška. S odkazem na prezidentský dekret o tom informují agentury Kjódó a DPA.
Vzdušný prostor na jihovýchodě Polska byl opět  uzavřen, uvedl dnes na síti X server pro sledování letů FlightRadar24. Letiště v Lublinu není přístupné kvůli vojenské aktivitě letadel NATO operujícím v oblasti, dodal.
Vesmírná společnost miliardáře 👨 Elona Muska SpaceX odloží misi na Mars plánovanou na letošní rok. Místo toho se chce soustředit na dlouho slibovanou cestu na Měsíc. S odkazem na své zdroje o tom píše deník The Wall Street Journal. Další zdroj listu uvedl, že si firma dala za cíl přistát na Měsíci bez lidí na palubě v březnu 2027.
Doporučujeme