Reklama

Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

Martin Stropnický - informace o tématu

Politický diář Jany Havligerové: Stropnický prezident? Zatím sonduje, co by bylo kdyby

Exministr obrany Martin Stropnický, momentálně ambasador v Tel-Avivu, se prý poptává, zda by se v případě nezvolení hlavou státu mohl vrátit na post velvyslance v Izraeli. Tak pokud se Andrej Babiš ještě nerozhodl, kdo by byl tím pravým kandidátem za ANO na funkci prezidenta, dovolím si připomenout, že na ambasádě ve Finsku je Adam Vojtěch. Je to taky fešák jako Stropnický, bonusem navíc by bylo, že je jisté, jaká žena by v případě jeho úspěchu zaujala místo první dámy. Hlavní ovšem je, aby Babiš při tom přebírání možných uchazečů nepřebral.

Přečíst článek
Reklama

News box

Dohoda mezi Ruskem a Severní Koreou podepsaná ve středu stanovuje, že obě země bezodkladně vynaloží všechny dostupné vojenské prostředky na 🤝 pomoc partnerovi v případě války. Podle agentur Reuters a AP to dnes uvedl Pchjongjang ve svém prvním vyjádření po jednání ruského prezidenta Vladimira Putina se severokorejským diktátorem Kim Čong-unem. 
Kanada se rozhodla zařadit íránské revoluční gardy na 📜 seznam teroristických organizací. Oznámil to ve středu kanadský ministr pro veřejnou bezpečnost. Tento krok umožní Ottawě zmrazit majetek elitních jednotek teokratického režimu či soudně stíhat jejich členy, uvedla agentura AFP.
Reklama
Reklama
Doporučujeme