V České televizi a Českém rozhlase začala dnes po půlnoci čtyřiadvacetihodinová ☝️ výstražná stávka. Zaměstnanci tak protestují proti vládnímu plánu zrušit televizní a rozhlasové poplatky a obě veřejnoprávní média financovat ze státního rozpočtu, což podle nich ohrožuje jejich nezávislost.