Reklama

Al Maha - informace o tématu

Jiná Dubaj: Místo plážového písku zkuste ten pouštní

Je těžko uvěřitelné, jak blízko je to z centra Dubaje do resortu Al Maha. Nějakých šedesát kilometrů, tedy zhruba hodina jízdy. Pouštní resort se přitom zdá být světelné roky daleko od mrakodrapů, dopravních zácp a všudypřítomného shonu nablýskané megapole. Luxusu je tu stále na rozdávání.

Přečíst článek
Reklama

News box

Předseda maďarského parlamentu🏛 László Kövér dnes podepsal dokument o vstupu Švédska do NATO a předal ho prezidentské kanceláři, uvedla s odkazem na maďarské úřady agentura Reuters. Ratifikace nyní čeká na podpis✍ hlavy státu.
Zelení si dnes zvolí nové vedení, zahájí také volební kampaň do Evropského parlamentu🏛. Na dvoudenním sjezdu v Praze bude dvojice spolupředsedů mimoparlamentního uskupení Magdalena Davis a Michal Berg obhajovat své funkce, stranu vedou společně od roku 2020, kdy nahradili Petra Štěpánka.
Akcie ve Spojených státech v závěru týdne znovu posílily. Díky pokračujícímu nadšení pro umělou inteligenci (AI)💻 se dařilo technologickým společnostem. Růst podpořily i klesající výnosy ze státních dluhopisů. 
Reklama
Reklama
Doporučujeme