Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

Dalibor Pulkert: pokud jste příliš rozvážní, 30 HODIN vás posune k realizaci vašeho nápadu

Dalibor Pulkert je podnikatel, Co-founder a Managing partner v Outboxers a také autor knihy 30 HODIN. Je to průvodce, který poradí, jak v rekordním čase ověřit podnikatelský nápad na trhu a dostat ho do hmatatelné podoby.

Jaká je Daliborova osobní mise? Proč a komu je určena jeho knížka 30 HODIN? A jakou službu přináší Outboxers? 

https://www.outboxers.com/knihy/kniha-30-hodin
Zpět na všechny epizody

News box

Skanska začala v pražských Radlicích stavět bytový projekt D.O.K. za 1,6 miliardy korun. Jeho součástí bude kromě dvou dalších bytových budov také stavba Dřevák, která bude po dokončení dosud největší bytovou dřevostavbou v Česku. Výstavba projektu bude dokončena v roce 2027, bude v něm 177 bytů. Číst více

Stát posedmé nabízí k prodeji pražský zámek Veleslavín. Vyvolávací cena je 299 milionů korun, stejně jako v červnu. Předchozích šest pokusů prodat zámek nebylo úspěšných, do žádné se nikdo nepřihlásil.

Číst více
Společnost Perplexity AI působící v oblasti umělé inteligence (AI) podala nevyžádanou nabídku na převzetí webového 🌐 prohlížeče Chrome internetové firmy Google za 34,5 miliardy dolarů (zhruba 723 miliard korun), píše agentura Reuters. Upozornila, že výše nabídky výrazně převyšuje hodnotu firmy Perplexity. Google se k nabídce zatím nevyjádřil. Číst více
Před pátečním setkáním amerického prezidenta Donalda Trumpa s ruským prezidentem Vladimirem Putinem na Aljašce budou dnes evropští premiéři a prezidenti hledat společnou řeč s Trumpem a jeho týmem. Na pozvání německého kancléře Friedricha Merze se bude konat hned několik videokonferencí.
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj vyloučil stažení ukrajinské armády z Donbasu v rámci případné mírové dohody s Rusy, protože by to Kyjev připravilo o obranné linie a otevřelo Moskvě cestu k dalším útokům. Napsaly to agentury Reuters a AFP.
Doporučujeme