Vyberte si z našich newsletterů

Přihlásit odběr

Tiny House je životní styl, nejde o alternativu chalupy, říká jejich propagátor - Realitní Club

Trend Tiny Houses dorazil i do Česka. Poptávka po minidomcích razantně narostla během pandemie. A stejně rychle narostl i počet firem, které je nabízí. „Není jich pět nebo šest. Po rešerši jsme zjistili, že jich je něco kolem 150,“ přibližuje Radek Váňa, vydavatel knihy Tiny House: průvodce krajinou minimalistického bydlení v dalším díle podcastu Realitní Club. A na kolik takový domek vyjde?
Zpět na všechny epizody

News box

Islandská vláda navrhne příští týden parlamentu uspořádání 📜 referenda o obnově přístupových jednání s Evropskou unií, která byla přerušena před více než deseti lety. Informovala o tom agentura Reuters s odkazem na islandskou veřejnoprávní společnost RÚV.
V noci přistál v Praze další vládní ✈️ repatriační let s českými občany, které zasáhl současný konflikt na Blízkém východě. Větší armádní airbus s kapacitou přes 90 míst přivezl cestující z ománského Maskatu. Na síti X to uvedlo ministerstvo zahraničních věcí.
Americká Sněmovna reprezentantů  odmítla demokraty prosazovanou rezoluci, která měla zabránit dalším úderům na Írán bez souhlasu Kongresu, informují tiskové agentury. Opozice nespokojená s tím, že prezident Donald Trump rozpoutal válku bez konzultací se zákonodárci, nepřehlasovala Trumpovy republikány disponující sněmovní většinou.
Doporučujeme