Jsem takový čertík, říká extravagantní zpěvačka Sharlota - VIP Eva Talks
Osobnost rapperky Sharloty Blakk (27) charakterizuje hudba, ale i nekonvenční outfity. Hudebnice je díky tomu také úspěšnou influencerkou a díky své kreativitě v oděvní tvorbě uvažuje i o módním návrhářství. Neodmyslitelně k ní patří také bezpočet tetování, která vnímá jako součást své osobnosti. Sharlota byla hostem pořadu VIP Eva Talks na Newstream TV.
Unijní ministři zahraničí budou dnes v Bruselu jednat o ruské agresi proti Ukrajině, situaci na Blízkém východě a rovněž se setkají se svými protějšky ze šesti zemí západního Balkánu a s kanadskou ministryní zahraničí Anitou Anandovou. Po skončení schůzky se uskuteční ještě setkání Mezinárodní koalice pro návrat ukrajinských 🧒 dětí a první politický dialog na vysoké úrovni mezi EU a Sýrií.
Čínské ministerstvo zahraničí 👍 potvrdilo termín návštěvy amerického prezidenta Donalda Trumpa v Číně. Začne tento týden ve středu a potrvá do pátku, uvedly agentury. Půjde o první cestu prezidenta Spojených států do Číny od roku 2017.
Íránský návrh na ukončení konfliktu s USA zdůrazňuje nezbytnost ukončení války na všech frontách a zrušení sankcí uvalených na Teherán, informovala podle agentury Reuters íránská agentura Tasním. Teherán svým protinávrhem reagoval na původní americký návrh mírové dohody. Americký prezident 👴 Donald Trump uvedl, že reakci četl a je podle něj absolutně nepřijatelná, napsaly světové agentury.