Reklama

Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

EP LIVE 2024

18:00
990 Kč

EP Events and Production ocení nejlepší firemní podcasty

Mezi přihlášenými podcasty jsou zastoupeny velké společnosti i sólo podnikatelé. Společně se utkali ve třech kategoriích - Nejlepší moderátor, Technické zpracování a Dlouhodobý přínos.

Hodnocení podcastů dostala na starost porota složená z expertů na marketing, komunikaci a vizuální tvorbu. Výherci tak obdrží ceny například z rukou byznys mentorky a M&A poradkyně Margarety Křížové, moderátora Evropy 2 Petra Říbala nebo známého televizního moderátora a hlasatele Alexandra Hemaly.

Předávání cen proběhne ve čtvrtek 21. března 2024 v prestižních eventových prostorách Václavák 22 v samém srdci Prahy. Akce je otevřena všem, kteří se zajímají o marketing a českou podcastovou tvorbu. Akce slibuje prostor pro networking, setkání se zúčastní manažeři, marketingoví experti i majitelé úspěšných firem. Přijďte navázat nová spojení a nasát trochu té podcastové inspirace.

Na akci je nutná předchozí registrace. Více o akci najdete také na jejím webu.  

EP Events and Production (#epecko) je největší oborové podcastové vydavatelství, které na českém trhu působí přes 5 let. Zaměřujeme na produkci a postprodukci podcastu v B2B segmentu. Spravuje více než 70 podcastových pořadů, což z něj dělá lídra české podcastové tvorby. 

Newstream je mediálním partnerem akce.

 

Doporučujeme